comScore

Futbol dünyasını şoke eden kahin! (Lorraine Bruijn kimdir?)

07 Haziran 2018, Perşembe 12:29
Futbol dünyasını şoke eden kahin! (Lorraine Bruijn kimdir?)

Doğaüstü bir yeteneğe sahip olduğu iddia edilen Hollandalı Lorraine Bruijn, geçtiğimiz günlerde oynanan Real Madrid - Liverpool Şampiyonlar Ligi final maçı öncesi, yayınladığı video ile spor dünyasını şaşkına çevirdi.

FutbolArena - Yaptığı skor tahminleriyle Futbol dünyasını şok eden Lorraine Bruijn, tahminlerinin hepsinin doğru çıkması sonucu "Futbolun rüya kadını" olarak anılmaya başladı. 
 
Kahin Ahtapot Paul, Papağan Mani ve Kör kedi Akiles'ten sonra şimdi de Rüya Kadın Lorraine futbol dünyasını şaşkına çeviriyor. Dünyanın en ünlü futbol otoriterini bile şaşkına çeviren Lorraine'nin sırrı rüyalarında gizli... Futbol efsanesi rüyasına girdi, Lorraine'nin gizli yeteneğine yeni bir boyut kazandırdı. 
 

Lorraine Bruijn kimdir?

 
Ailesi Lorraine'nin altıncı hislerinin çok kuvvetli olduğunu ve onun çok özel bir insan olduğunu söylüyorlar. Kendisinin zaman zaman uykusunda konuştuğunu. Özellikle çocukken rüyasında gördüğü kişilerle iletişim kurduğunu bildiklerini söylediler. Ancak son günlerde futbol ile ilgili gördüğü rüyalar ve sonrasında yaşananlarla ilgili çok şaşkın olduklarını eklediler. Bu kişinin Lefter Küçükandonyadis'e benzediği ve o olabileceği söyleniyor. 

Maçın skorunu, maçta yaşanacak bir takım olayları ve kimin şampiyon olacağı ile ilgili yaptığı tahminlerin tamamı doğru çıkanca tüm dünyada merak konusu oldu ve “Futbolun rüya kadını” lakabını aldı.
Öte yandan rüyasında gördükleri çıkan Rüya Kadının yakında başlayacak Dünya Kupası Şampiyonası ile ilgili tahminlerinin tutup tutmayacağı büyük merak konusu.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.