comScore

Galatasaray Galatasaray

Futbol camiası terörü lanetledi

05 Ocak 2017, Perşembe 23:25
Futbol camiası terörü lanetledi

Teröre lanet okuyan kulüpler, şehitlerimize Allah'tan rahmet, milletimize başsağlığı diledi.

FutbolArena - Hain teröristler bu sefer İzmir'i hedef aldı. PKK üyesi olduğu tespit edilen 3 terörist, İzmir Adliyesi'nde hakim ve savcıların kullandığı C Kapısı önüne bomba yüklü aracı infilak ettirerek 1 polis memuru ve 1 adliye çalışanını şehit etti.

Ülkemizde yer alan spor kulüpleri teröre karşı bir kez daha tek ses olarak birlik ve beraberlik mesajları verdi. Teröre lanet okuyan kulüpler, şehitlerimize Allah'tan rahmet, milletimize başsağlığı diledi.
FENERBAHÇE: 'TERÖRE ALIŞMAYACAĞIZ'

"Bugün, akşam saatlerinde İzmir Adliyesi'ne bomba yüklü araçla terör saldırısı düzenlendiğini derin bir üzüntüyle öğrendik.

Ülkemizde şiddet ve kaos iklimini kalıcı hale getirme hedefi taşıyan tüm örgütleri ve oluşumları lanetliyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve ülkemize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz."

BEŞİKTAŞ: 'TERÖRE LANET OLSUN'

"İzmir Adliyesi'nde yaşanan terör saldırısı ile ülkemiz bir kez daha şehitler vermiş ve bazı vatandaşlarımız yaralanmıştır.

Ülkemizin farklı köşelerinde terör örgütlerinin tüm kalleş saldırılarına karşı, milletimiz birlik ve beraberlik içindedir.

Teröre alışmayacağımızı tekrarlarken, İzmir'deki hain saldırıda şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz."

GALATASARAY: 'TERÖRÜ LANETLİYORUZ'

"İzmir Bayraklı'daki İzmir Adliyesi yakınlarında gerçekleşen terör saldırısını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Vatanımızın her köşesini hedef alan hain terör örgütlerine en iyi cevabı  iradesi ve birliğiyle halkımızın vereceğine inancımız tamdır. Bu tip insanlık düşmanı saldırılar hiçbir zaman ülkemizin bütünlüğünü bozamayacaktır.

Bu hain saldırıda şehit olan polisimize ve hayatını kaybeden adliye çalışanımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır; yaralanan yurttaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)