comScore

FutbolArena TV

FutboArena akşam haberleri turu (11 Temmuz 2018)

11 Temmuz 2018, Çarşamba 18:52

FutbolArena TV ekibi 11 Temmuz Çarşamba akşamından öne çıkan haberleri derledi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Temmuz Ayı Divan Kurulu toplansıda hedefini açıkladı.

İspanyol AS gazetesi Mina transferiyle ilgili haberinde Fenerbahçe ile birlikte 5 kulübün Mina'yı istediğini yazdı.Yerry Mina'nın peşindeki kulüpleri sıralayan AS gazetesi Everton, Liverpool, Chelsea, Borussia Dortmund ve Fenerbahçe'nin bu transferde ciddi olduğundan bahsetti.

Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları devam ederken Volkan Demirel basında toplantısında yaptığı açıklamada saygıyı hak ettiğini söyledi.

Galatasaray'ın transferde ilgilendiği isimlerden biri olan Sander Svendsen geleceği hakkında konuştu.Sander Svendsen: "Umarım takımda forma giyebilirim. Fakat her zaman antrenörnre güvenirim. Elbette oynamamak çok zor ama benim yerime oynayanlar çok önemli işler yaptılar. Zamanla kendimi ispat etmek istiyorum. Her zaman hazır olmam gerekiyor" dedi.

Fenerbahçe'nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, Dünya Kupası'na beğendiği meslektaşlarını açıkladı.

Şenol Güneş'in yardımcısı olarak göreve başlayan İlhan Mansız, Beşiktaş kampı için Avusturya'ya geldi.

Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, başarılı futbolcuları Serdar Gürler için kulübe gelen tekliflerin kendilerini tatmin etmediğini söyledi.

Erzurumspor Kulübü Başkanı Mevlüt Doğan 2 veya 3 transfer daha yapacaklarını söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarının birinci etap kampının sürdüğü Bolu Gerede'de açıklamada bulunan Konyaspor'un tecrübeli oyuncusu Ali Turan açıklamalarda bulundu.

VİDEO ÖNERİLERİ