comScore

Fuat Çapa'dan fikstür değerlendirmesi

18 Ekim 2016, Salı 17:01
Fuat Çapa'dan fikstür değerlendirmesi

TFF 1. Lig'de 14 puanla lider Yeni Malatyaspor'un iki puan gerisinde ikinci sırada yer alan Boluspor'da Teknik Direktör Fuat Çapa takımının oynayacağı maçları değerlendirdi.

FutbolArena - Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Yeni oluşan bir takımız. Sıkıntıları ve saha içerisindeki olayı, olduktan sonra görebiliyoruz. Bir süre daha bu şekilde devam edecek. Üç hafta sonra bu sorunları çözmüş oluruz. Ondan sonra da bireysel hataları gidermek için çalışacağız. Şu an takım olarak iyi bir yoldayız. Birlik ve beraberlik de şu an iyi noktada. İyi bir sinerji yakaladığımızı düşünüyorum. İnşallah bunu bu şekilde devam ettiririz." dedi.
 
Henüz yeni bir takım olduklarını ve kafasındaki Boluspor'u oluşturamadığını ifade eden Fuat Çapa, "Oluşturmam da zaten mümkün değil. O anlamda kafamızdakine takılıp kalırsak, bu sefer elimizdeki olanları göremeyiz. Tamamen yeni bir takım inşa ediyorsun, o takım içerisindeki iyi şeyleri zaman içerisinde görürsün. Zaman içerisinde değişiklikler olacaktır. Bu futbolun içerisinde var. 12 tane yeni transfer, geçen sezondan kalan 5 tane oyuncu grubu, bunların uyumunu kolay bir şekilde atlattığımızı düşünüyorum." şeklinde konuştu.
 
Çapa, önlerindeki 3 karşılaşmanın çok zorlu geçeceğini ifade ederken, "Giresunspor, Büyükşehir Gaziantepspor ve Göztepe ile karşılaşacağız. Bu takımlar ilk altıyı hedefleyen takımlar. Bu üç haftayı iyi bir şekilde değerlendirecek olursak, bundan sonra süreç bize bir görüntü verecek. Sadece bize değil Bolu'ya ve yönetime de bir şeyler verecek. O görüntüye göre çalışmalar yapılacak." ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.