comScore

Fuat Çapa takımının gol sayısından şikayetçi

27 Eylül 2016, Salı 00:46
Fuat Çapa takımının gol sayısından şikayetçi

Samsunspor'u 2-1 mağlup eden Boluspor'da Teknik Direktör Fuat Çapa, kazanmalarına karşın skordan memnun olmadığını söyledi.

FutbolArena - TFF 1.Lig takımlarından Boluspor'un Teknik Direktörü Fuat Çapa, kazanılan Samsunspor maçında gayet iyi oynadıklarını ancak girilen pozisyon göre atılan gol sayısının az olmasından yana şikayetçi oldu.

Samsunspor'u 2-1 mağlup eden Boluspor'da Teknik Direktör Fuat Çapa, kazanmalarına karşın skordan memnun olmadığını söyledi. Fuat Çapa yaptığı açıklamada '' Şu an ligin daha başında olduğumuz için sıralama hakkında konuşmak için daha erken. Samsunspor maçında gayet iyi oynadık ancak girmiş olduğumuz pozisyon sayısı çok fazla olmasına rağmen atmış olduğumuz gol sayısı yeterli değil. Bundan dolayı üzgünüm '' ifadelerini kullandı.
Çapa, Samsunspor karşılaşmasında girdikleri pozisyonları gole çeviremedikleri için karşılaşmanın sonlarına doğru büyük sıkıntı yaşadıklarını ifade ederken ''Dünkü karşılaşmada oyun olarak gayet iyiydik ama eksik olan ve daha iyi yapmamız gereken şeyler vardı. Özellikle son pozisyon bunların içinde. Onu geliştirmek için önümüzdeki haftalarda daha iyi çalışmamız gerekiyor'' dedi.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.