comScore

Fuat Çapa: 'Önceliğimiz lig'

25 Ekim 2016, Salı 10:34
Fuat Çapa: 'Önceliğimiz lig'

TFF 1. Lig ekiplerinden Boluspor'da Teknik Direktör Fuat Çapa, kupada yedek oyuncularına şans vereceğini önceliğinin TFF 1.Lig olduğunu belirtti. 

FutbolArena - Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa yaptığı açıklamada kupada yedek ağırlıklı takımla sahaya çıkacaklarını açıklarlarken önceliklerinin TFF 1.Lig olduğunu belirtti. Fuat Çapa yaptığı açıklamada, "Hem kupada hem de ligde iddialı olacak kadroya sahip değiliz. Kupada mümkün olduğu kadar az forma giymiş oyuncularımıza şans vereceğiz. Gruplara kalsak da böyle yapacağız, çünkü ligde her hafta çekişmeli karşılaşmalar oynanıyor. Bundan sonraki süreçte havaların ağırlaşması, cezalı oyuncuların fazlalaşması şeklinde bu tarz haftalara gireceğiz. Bunları da göz önünde bulundurmak zorundayız ama kupa maçında da galip gelmek için oynayacağız." ifadelerini kullandı.
 
Boluspor taraftarlarından destek beklediklerini belirten Fuat Çapa, "Boluspor taraftarı çok önemli. Hem oynayacağımız kupa maçında hem de ligde oynayacağımız maçta sayıyı biraz daha arttırırsak çok daha güzel olur. Taraftarımıza buradan teşekkür etmek istiyorum, özellikle iç sahada oynadığımız karşılaşmalarda bize çok iyi bir şekilde destek oluyorlar. Daha önce söylediğim gibi iyi bir sinerji yakaladığımızı düşünüyorum. Göztepe-Eskişehirspor maçını izledik. Bu işin şov olduğunu, taraftarla birlikte güzel olduğunu orada da gördük." şeklinde konuştu. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.