comScore

Boluspor Boluspor

Fuat Çapa Boluspor'un hedefini açıkladı

04 Ocak 2017, Çarşamba 00:12
Fuat Çapa Boluspor'un hedefini açıkladı

Boluspor teknik direktörü Fuat Çapa, TFF 1.Lig'i ilk 6. sırada bitirmek istediklerini belirtti.

FutbolArena - TFF 1.Lig'de aldığı 26 puanla 5.sırada yer alan Boluspor'da hedef lig sonunda bulunduğu konumu korumak. Teknik Direktör Fuat Çapa TFF 1.Lig'in uzun ve zorlu bir maraton olduğunu belirtirken "Ligi ilk 6 içinde bitirmeyi hedefliyoruz. İlk 6'daki yerimizi zaman bize gösterecek" dedi.
 

Boluspor Süper Lig'e çıkacak mı?


Devre arasında yapılacak takviyelerle ligin ikinci yarısında daha iyi duruma geleceklerine inandığını belirten Fuat Çapa şu ifadeleri kullandı;

"Bunları bir an önce takımımıza katabilirsek buradaki süreci de en iyi şekilde değerlendirmiş oluruz. İlk yarının ilk 11-12 haftasında gösterdiğimiz performansı, ikinci yarıda da göstermek istiyoruz. İlk yarının son 4 haftasında beklediğimiz sonuçları alamadık. Bunun birden fazla nedeni var. Olumsuz hava şartları, kupa maçları, kart ve sakat oyuncular gibi bir çok bahane üretebiliriz. Bahaneler bize herhangi bir şey getirmiyor. İlk yarıyı iyi bir şekilde analiz edip hem takım olarak hem de birey olarak ikinci devre eksikliklerimizi gidereceğiz. İkinci yarıya iyi bir şekilde hazırlanıp, ligi iyi bir yerde bitirmek istiyoruz."

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)