comScore

Fuat Akdağ'ın yeni adresi belli oldu! Son dakika! TV mi gazete mi?

19 Mart 2018, Pazartesi 13:42
Fuat Akdağ'ın yeni adresi belli oldu! Son dakika! TV mi gazete mi?

NTV bünyesinden ayrılan Fuat Akdağ artık nerede çalışacak? Fuat Akdağ'ın yeni televizyon veya gazetesi neresi? sorusunun cevabı ve Fuat Akdağ'ın yeni göreviyle ilgili tüm ayrıntılara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Fuat Akdağ'ın yeni adresi belli oldu. NTV bünyesinden ayrılan Fuat Akdağ'ın yeni kanalı veya gazetesi hangisi? sorusunun cevabıyla birlikte diğer tüm detaylar FutbolArena'da! NTV Spor'un yayın hayatına son vermesiyle birlikte en fazla merak edilen konuların başında gelen Fuat Akdağ'ın hangi kanal veya gazetede yolun devam edeceği geliyordu. Fuat Akdağ'ın yeni kanalı, yeni gazetesi hangisi? Fuat Akdağ nerede çıkacak? Fuat Akdağ ile son dakika gelişmelerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Fuat Akdağ'ın yeni kanalı hangisi?


NTV Spor'da Spor Müdürlüğü yapan ve uzun yıllar hafta içi her gün Mehmet Demirkol ile kanalda Spor Servisi programını sunan Fuat Akdağ, NTV Spor'un kapanmasına yakın görevden ayrılmıştı. NTV bünyesinden ayrılan Fuat Akdağ'ın bundan böyle hangi kanalda veya gazetede devam edeceği merakla bekleniyordu. 

Fuat Akdağ'ın yeni gazetesi belli oldu. Fuat Akdağ yeni döneminde henüz bir televizyon kanalıyla anlaşmadı. Fuat Akdağ kariyerine Hürriyet gazetesinde devam edecek.

 

Fuat Akdağ kimdir, hangi gazete ve televizyonlarda çalıştı?


Fuat Akdağ, aldığı eğitimden farklı olarak iş hayatına muhabir olarak başladı. İlk olarak devletin televizyonu olan TRT'de yer aldı. Çok kısa sürede ismini medya sektöründe duyurdu ve bu sayede dikkatleri üzerine çekti. TRT'den sonra ATV ekranlarına transfer oldu.

ATV ekranlarında kısa bir süre çalıştıktan sonra Türkiye'nin önemli haber kanallarından NTV'ye geçiş yaptı.

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.