comScore

Freiburg Freiburg

Galatasaray'da yeni teknik direktör kim olacak? Fatih Terim...

18 Aralık 2017, Pazartesi 20:12
Galatasaray'da yeni teknik direktör kim olacak? Fatih Terim...

Galatasaray'da teknik direktör Tudor ile yolların ayrılması ve erken seçim kararının alınması sonrası gözler yeni yönetim kurulu listesiyle birlikte takımın başına gelecek olan teknik direktöre çevrildi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da teknik direktör ile yolların ayrılması KAP'a resmen bildirildi. Bu ayrılığın ardından Başkan Dursun Özbek, 13 Ocak'ta olağanüstü seçim kararı aldıklarını da basın mensuplarına bildirdi. Şu an itibariyle Galatasaray'da en fazla merak edilen soruların başında yeni teknik direktörün kim olacağı geliyor. GS Haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray'a Fatih Terim geliyor mu?


Tudor'un ayrılığının ardından Galatasaray Teknik Direktörünü sarı kırmızılı kulübün yeni başkanı ve yönetim kurulu belirleyecek. 20 Ocak'ta 3 yıllığına göreve seçilecek olan yönetim kurulu ve yeni başkan Teknik Direktör seçimini yapacak.

20 Ocak'taki seçimde Dursun Özbek de, yeniden Galatasaray Kulübü başkanlığına aday olacak.
Özbek de, bu süre zarfında yeni teknik direktörü adına görüşmelerini yapacak. Galatasaray'da 20 Ocak'taki genel kurulda belki de en önemli seçim kozu Fatih Terim olacak. Özbek de Terim ile çalışma fikrine artık sıcak bakarken, diğer adayların düşüncesi ise şimdilik merak konusu.


GALATASARAY'DA AYHAN AKMAN'DAN AÇIKLAMA

Galatasaray'da teknik direktör Tudor ile yolların ayrılmasının ardından Hırvat teknik adamın yardımcısı Ayhan Akman'dan ilk açıklama geldi. 

Ayhan Akman: " "Biz görevimizi en iyi şekilde yaptık. Görev var dediler geldik, yok dediler gittik. Konuşma zamanımız geldi. Çok sustuk ve yıprandık. Her şeyi Galatasaray'ın menfaatlerini korumak için yaptık." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"