comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Frank Fabra'nın menajerindan transfer açıklaması

03 Ocak 2017, Salı 14:39
Frank Fabra'nın menajerindan transfer açıklaması

Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Frank Fabra'nın menajeri oyuncunun geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Son dakika Beşiktaş transfer haberleri.

FutbolArena Dış Haberler - Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın gündemindeki isimlerden biri olan Frank Fabra için menajerinden açıklama geldi. Kolombiya basınına konuşan Fabra'nın menajeri, oyuncusunun önceliğinin para değil kulübün başarısı olduğunu söyledi.

"BOCA JUNIORS'TA KALMAK İSTİYOR"
Savunmanın solunda forma giyen Frank Fabra'nın Boca Juniors'ta kalmak istediğinin altını çizen menajeri, 25 yaşındaki futbolcunun paradan ziyade büyük bir takımda kariyerini devam ettirmek istediğini söyledi. Frank Fabra'nın menajeri, oyuncunun tatilinin ardından Boca Juniors'un kampına katılacağını belirterek, "Fabra, Boca'da kalmak istiyor. Onun ilk hedefi para değil. Büyük bir takımda kariyerini sürdürmek istiyor" dedi.
 

Frank Fabra kimdir?


25 yaşındaki Kolombiyalı futbolcu kariyerine ülkesinde Envigado takımında başladı. 2014'te Deportivo Cali'ye trnasfer olan Fabra, 1yıl sonra Medellin takımının yolunu tuttu. Burada da 1 sezon forma giyen oyuncu sezon başında 1,4 milyon Euro karşılığında Boca Juniors'a transfer oldu. Bu sezon 9 maçta forma giyen ve 1 gol atan Frank Fabra'nın transfermarkt verilerine göre mevcut piyasa değeri 1,6 milyon Euro.


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)