comScore

Fox TV canlı izle - Fox TV 31 mart seçim sonuçları CANLI (Fatih Portakal - İsmail Küçükkaya Fox TV 31 mart seçim CANLI)

31 Mart 2019, Pazar 18:22
Fox TV canlı izle - Fox TV 31 mart seçim sonuçları CANLI (Fatih Portakal - İsmail Küçükkaya Fox TV 31 mart seçim CANLI)

Fox TV canlı izle, Fatih Portakal Fox tv seçim sonuçları canlı izle, Fox TV 31 Mart seçim sonuçlarını canlı takip üzerinden arama yapanlar İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere seçim sonuçlarını Fox tv'den takip etmek için arama yapmaya başladı. Fox tv canlı yayında Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya seçim sonuçlarını anbean aktarıyor. Fox TV canlı yayın bilgilerina haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Türkiye'nin dört bir yanında vatandaşlar sandık başına gitti. 32 ilde saat 07:00'da başlayan oy kullanma süresi 16:00'da bitmişti. Kalan illerde de saat 17:00 itibari ile sandıklar kapandı ve oy sayımı başladı. Seçim sonuçlarını anbean Fox TV'den takip etmek isteyenler için Fox tv canlı yayın ve Fox TV frekans bilgilerini aktarıyoruz. 
 

Fox TV 31 mart seçim programı (Fox TV canlı izle 31 mart yerel seçim sonuçları)


Türkiye'de nefesler tutuldu ve gözler 31 Mart yerel seçimlerine çevrildi. stanbul'da AK Parti ve MHP'nin Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım ile CHP ve İYİ Parti'nin Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu mücadale ediyor. Ankara'da ise Cumhur İttifakı adayı Mehmet Özhaseki ile Millet İttifakı adayı Mansur Yavaş arasındaki seçim yarışı sürüyor.

Fox TV'de seçim özel programı başladı. 31 mart yerel seçim sonuçlarını Fox TV'den takip etmek isteyenler için canlı yayın ve Fox TV frekans bilgileri şu şekilde:

TÜRKSAT 4A Frekans:12329 
Symbol Rate: 6666 
FEC:2/3 ve Polarizasyon: H-Yatay

CANLI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"