comScore

Football Manager 2020 ücretsiz olacak (FM 2020 ücretsiz indir)

20 Mart 2020, Cuma 16:49
Football Manager 2020 ücretsiz olacak (FM 2020 ücretsiz indir)

Football Manager oynayanlar için sevindirici haber geldi. Koronavirüs salgını nedeniyle oyunun 1 hafta ücretsiz olarak oynanabileceği açıklandı.

FutbolArena - Türkiye ile birlikte Avrupa'yı da etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Football Manager'den sürpriz bir açıklama geldi. Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan Football Manager'ın 1 hafta süre boyunca ücretsiz olarak oynanabileceği açıklandı.
 

Football Manager nasıl oynanır? Football Manager ücretsiz indirme


Dünya çapında yüksek oyuncu kitlesine sahip olan menajerlik oyunu Football Manager, 1 hafta süreyle ücretsiz olacak. Sosyal medya hesabından yapılan resmi açıklamada Football Manager 2020'nin 25 Mart gününe kadar ücretsiz olarak indirilip oynanacağı belirtildi. Football Manager'ın yapımcısı olan Sega'nın koronavirüs salgını nedeniyle böyle bir karar aldığı fiade ediliyor. 

Football Manager 2020'yi indirebilmek için oyunu bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Steam üzerinden oyunun sayfasına girerek oyunu kütüphaneye eklemeniz yeterli. Football Manager'ı kütüphaneye ekledikten sonra indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.
Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLA

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)