comScore

Florya'da futbolcu-taraftar omuz omuza

25 Mart 2024, Pazartesi 14:00
Florya'da futbolcu-taraftar omuz omuza

Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen Galatasaray Fan Token sahibi taraftarlar Galatasaray Futbol A Takımı'nı Florya Metin Oktay Tesisleri'nde ziyaret etti.

FutbolArena - 3-4'lük Kasımpaşa galibiyetinin ardından Atakaş Hatayspor hazırlıklarına dün itibariyle başlayan Galatasaray'ı Florya'da taraftarlar yalnız bırakmadı.

Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen Galatasaray Fan Token sahibi taraftarlar Galatasaray Futbol A Takımı'nı Florya Metin Oktay Tesisleri'nde ziyaret ederek, şampiyonluk yolunda birlik ve beraberlik mesajı verdi. 
Galatasaray'ın partneri ve dünyanın en büyük taraftar etkileşim platformu Socios.com uygulaması üzerinden seçilen şanslı taraftarlar önce futbolcularla bir araya gelerek tek tek sohbet etme, formalarını imzalatma fırsatını yakaladı ardından antrenmanı hep birlikte seyretti.

Başta Okan Buruk olmak üzere tüm futbolcuların misafirperverlikleri ve güler yüzleri ile karşılanan Galatasaraylı taraftarlar antrenman boyunca şampiyonluk tezahüratları söyledi. Antrenmanın ardından taraftarlar Okan Buruk ve öğrencileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek “Taraftar-Futbolcu Omuz Omuza” mesajını verdi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!