comScore

Flaş! TFF'den play-off açıklaması! "Öneriyi sunduk"

30 Kasım 2023, Perşembe 22:49
Flaş! TFF'den play-off açıklaması!

Süper Lig'e play-off mu geliyor? Türkiye Futbol Federasyonu play-off önerisini kulüplerin değerlendirmesine sunduğunu açıkladı. 

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu yeni dönem yayın ihalesi detaylarının nihai aşamaya geldiğini ve içinde play-off maçlarının da yer aldığı yeni bir lig tasarımı önerisini kulüplerin değerlendirmelerine sunduğunu açıkladı. 

TFF'NİN AÇIKLAMASI:
Türkiye Futbol Federasyonu, Kulüpler Birliği Vakfı ile ortaklaşa kurduğu ihale komisyonu aracılığı ile, yeni dönem yayın ihalesi detaylarını nihai aşamaya getirmiştir. 

29 Kasım 2023 tarihinde yayın ihalesi konusunda birlikte çalıştığımız uzman şirket HyperCube ile, 30 Kasım'da ise Kulüpler Birliği ile gerçekleştirdiğimiz toplantılar sonucunda, içinde play-off müsabakalarının da bulunduğu yeni bir lig tasarımı önerisini, öncelikli olarak kulüplerimizin değerlendirmelerine sunduğumuzu belirtiriz.

Yayın ihalesi değerini hak ettiği karşılığa taşıyabilmek ve Süper Lig'in marka değerini mümkün olan en üst seviyeye çıkarabilmek için geliştirdiğimiz bu yeni modelin ve ihale paketlerinin detaylarını Kulüpler Birliği'nin geri bildirimlerini aldıktan sonra kamuoyu ile paylaşacağımızı bildiririz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!