comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Flaş Ronaldinho açıklaması!

17 Şubat 2014, Pazartesi 01:06

Beşiktaş'ın devre arasında sona çok yaklaştığı ama bitiremediği Ronaldinho için flaş bir açıklama geldi: "Dünya Kupası sonrası Beşiktaş'a transfer olacak."

FutbolArena Özel - Beşiktaş devre arasında bitiremediği Ronaldinho transferini yeni sezonda yapmak için harekete geçti. Oyuncunun Türkiye temsil haklarını elinde bulunduran menajer Ayhan Yeşilbaş, "Transfer Haziran ayında bitecek, Ronaldinho Beşiktaş forması giyecek" dedi.

BEŞİKTAŞ VAZGEÇMEDİ
Devre arasında Beşiktaş'a transferi son anda gerçekleşmeyen Ronaldinho için görüşmeler devam ediyor. Devre arasında transferi bitirmeye çok yaklaşan Beşiktaş'ta Ronaldinho'nun Atletico Mineiro ile sözleşmesini uzatması büyük şakınlık yaratmıştı.

Oyuncunun menajeri Ayhan Yeşilbaş, çalışmaların devam ettiğini ifade ederek, "Ronaldinho, Dünya Kupası sonrası Beşiktaş'a imza atacak" dedi.

YENİ SEZONDA BEŞİKTAŞ FORMASI GİYECEK

Ronaldinho'nun yeni sezonda Beşiktaş'a transferi için çalışmaların devam ettiğini, Beşiktaş'ın oyuncudan vazgeçmediğini söyleyen Yeşilbaş, "Ronaldinho'yu Beşiktaş'a getireceğiz. Şu anda görüşmeler devam ediyor. Mart'ta transferin bitirilmesi için çalışmalara hız verilecek. Ronaldinho yeni sezonda Beşiktaş forması giyecek" diye konuştu.

Beşiktaş devre arasında Ronaldinho'ya yaklaşık 6 milyon euro garanti ücret önermişti.

Haber: Aydın Cingöz

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.