comScore

Flaş! Rizespror cephesinden Sergen Yalçın'a tepki

29 Nisan 2021, Perşembe 00:31
Flaş! Rizespror cephesinden Sergen Yalçın'a tepki

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, Beşiktaş maçının ardından Sergen Yalçın'a tepki gösterdi. 

FutbolArena - Süper Lig 38. haftasında Çaykur Rizespor ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Beşiktaş, sahadan 3-2 galip ayrıldı. 

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, maçın ardından Sergen Yalçın'a tepki gösterdi. 
"SERGEN YALÇIN'IN BU KADAR SALDIRGAN OLMASI KİMSEYE BİR ŞEY KATMAZ"

Gittiğin her yerde kuralları yok edercesine, sadece benim düşündüğüm doğrudur dercesine davranmak futbolun sempatisini ortadan kaldırmaktır. Futbolun fair-play ruhunu ortadna kaldırır. Rakibi tebrik ediyoruz. Maçın genelinde futboldan keyif alınmasını etkileyecek birçok hareket gördük. Sergen Yalçın'ı çok seviyorlar. Sergen Yalçın'ın bu kadar rakibi küçümsemesi, saldırgan olması kimseye bir şey katmaz. 

"FUTBOLDA YAKIŞMAYAN DAVRANIŞLAR"

Beşiktaş burada 3 puan kazandı ama Türk futbolu anlamında yeniden birçok şeyin sorgulanmasını ortaya çıkaracaktır. Kazanmaya giden her yol mübah değil. Takımına taktik vermekten başka her şeyi yaptı. Futbola yakışmayan çirkin davranışlarla karşı karşıya kaldık. 
"SERGEN HOCANIN 10 KERE KIRMIZI KART GÖRMESİ LAZIM"

Hakem korkuyor. Hafta boyunca hakeme karşı eleştiri yapıldı. 90 dakika boyunca konuşan, müdahale eden, futbolu saha dışında yürütmeye kalkan futbol adamlarının kazandığı gün oldu. Bizim yardımcı hocamızın sarı kart gördüğü yerde Sergen hocanın 10 kere kırmızı kart görmesi lazım. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"