comScore

Flaş! McGregor gözaltına alındı! (Conor Mcgregor kimdir, dövüşleri)

06 Nisan 2018, Cuma 18:52
Flaş! McGregor gözaltına alındı! (Conor Mcgregor kimdir, dövüşleri)

Conor McGregor'a şok! Ünlü dövüşçü Conor McGregor  gözaltına alındı. Conor McGregor neden gözaltına alındı. Conor McGregor kimdir. Conor McGregor dövüşleri izle gibi soruların yanıtları haberimizde.

FutbolArena - İrlandalı karma dövüş ustası Conor McGregor'a şok. dövüşçü Conor McGregor gözaltına alındı. dövüşçü Conor McGregor, ABD'de bir otobüse saldırdığı gerekçesi ile apar topar gözaltına aldındı. Conor McGregor neden gözaltına alındı? Conor McGregor'un suçu nedir? Detaylar haberimizde.


Dövüşçü Conor McGregor neden gözaltına alındı?


İngiltere basınında son dakika haberi olarak Ünlü dövüşçü McGregor'un gözaltına alındığı belirtildi. ABD'nin New York kendinte gerçekleştirilen bir medya gününde bazı dövüşçülerin olduğu otobüse saldırdığı belirtken McGregor'un apar topar gözaltına alındığı belirtildi. Otobüsün camlarını kıran ünlü dövüşçü McGregor'un kısa süre içerisinde mahkemede hakim karşısına çıkacağı belirtildi.


Conor McGregor dövüşleri İZLE 


Karma dövüş ustası olan Conor McGregor kariyerinde bir çok ünlü ismi ringlerde devirmiş durumda. Ülkemizde de milyonlarca izleyici kitlesine kavuşan Conor McGregor'un dövüşleri tam bir nefes kesiyor.


Ünlü dövüşçü Conor McGregor kimdir?


Conor Anthony McGregor, İrlandalı karma dövüş sanatları ustası. Eski UFC tüy sıklet, şimdiki UFC hafif sıklet şampiyonudur. Ünlü karma dövüş sanat ustası kısa süre öncesinde ağır siklet boks şampiyonu Floyd Mayweather'a meydan okuşum ancak ring alanında rakibi karşısında adeta bozguna uğrarak büyül ödülden mahrum kalmıştı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)