comScore

Flaş! '7 kulüp bu sezon düşme olmasın talebinde bulundu'

20 Mayıs 2020, Çarşamba 18:18
Flaş! '7 kulüp bu sezon düşme olmasın talebinde bulundu'

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, pandemi nedeniyle 7 kulübün gelecek sezon 21 takımla 

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir liglerin geleceğiyle ilgili düzenlediği basın toplantısında 7 kulübün pandemi nedeniyle önümüzdeki sezon 21 takımla oynanması yönünde başvuru yaptığını açıkladı. 

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil de " 7 kulüp ligden düşmeyle ilgili pandemi olayından dolayı endişelerini beyan ettiler. Bu sene düşmenin kalkmasıyla ilgili başvuruda bulunacaklarını söylediler. Bugün başvurularını yapmış oldular. " ifadelerini kullandı. 
TFF Başkanı Nihat Özdemir ise "İnşallah 12 Haziran'da Süper Lig, 19 Haziran, 18 Temmuz 2, 3, ve BAL'da kulüplerimiz gereken hassasiyeti gösterecektir. Herhangi bir sporcu, futbolcumuz, futbol adamımız herhangi bir rahatsızlığa yakalanmadan yolumuza devam edeceğiz inşallah. Ligleri oynayarak sonlandırmak için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Bütün kulüplerle hemfikiriz." diye konuştu. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!