comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! 'Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferinde görüşmeler tıkandı'

07 Ocak 2017, Cumartesi 22:54
Flaş! 'Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferinde görüşmeler tıkandı'

Fenerbahçe ile Trabzonspor kulüpleri arasında Mehmet Ekici transferlyie ilgili sıcak gelişmeler yaşanırken, bu konuyla ilgili olarak çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili son dakika gelişmeleri burada. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği Mehmet Ekici transferinde sıcak gelişmeler yaşıyor. 

Trabzonspor ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Mehmet Ekici için bordo mavililerin Fenerbahçe'den Aatif ve Fernandao'yu istemesinin ardından Aatif'in gitmeyi tercih etmemesi, Fernandao'yu da Advocaat'ın bırakmaması görüşmelerin tıkanmasına sebep oldu. 


Fenerbahçe'nin Mehmet Ekici transferinde son dakika gelişmesi


Fenerbahçe'nin, Trabzonspor'dan transfer etmek istediği Mehmet Ekici konusunda iki kulüp arasında sıcak gelişmeler yaşanırken, konuyla ilgili olarak TRT Spor 'Stadyum' programının moderatörü Ersin Düzen, transferle ilgili olarak canlı yayında kaynağını söyleyemem fakat içerden aldığım dediği bilgiyi paylaştı. 
Ersin Düzen'in iddiasına göre; Mehmet Ekici transferinde Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında görüşmeler tıkandı. Bunun yanı sıra bordo mavili yönetimden Fenerbahçe'ye bu konuyla alakalı bir mektup gitti. Mektubun içeriğinde geçen ifadelerde, "Zaten uzun zamandır bir kutuplaşma var. Bu transferden dolayı sıkıntı yaşanmasın. Eğer oyuncuyla ilgileniyorsanız bu transferi şimdi yapalım. Aksi takdirde sezon sonunda Mehmet Ekici'nin sezon sonu sözleşmesi bitsin, o zaman imzalayın." dediği iddia edildi. 

Trabzonspor'da bizzat teknik direktör Ersun Yanal'ın istediği Aatif'in da bordo mavililere gitmeyi kabul etmemesinden ötürü transfer görüşmelerinin şu an için tıkandığı da yine iddia edilen bir diğer gelişme. 
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)