comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Fenerbahçe - Krasnodar maçında tribün karıştı

22 Şubat 2017, Çarşamba 22:18
Flaş! Fenerbahçe - Krasnodar maçında tribün karıştı

Fenerbahçe - Krasnodar UEFA Avrupa Ligi maçı sırasında tribünlerde olay çıktı. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda oynanan Fenerbahçe - Krasnodar maçının son bölümlerinde Ülker Stadı'nda tribünler adet karıştı. 


Fenerbahçe - Krasnodar maçında tribünde kavga


Fenerbahçe taraftarlarının Krasnodar maçının son dakikalarında yüksek sesle "Yönetim istifa." diye bağırmasının ardından Migros bölümünde Anadolu GFB grubu taraftarlarının yönetimi protesto edenlere saldırdığı iddia edildi. 

Fenerbahçe taraftarlarının zaman zaman alkışlayarak oyunu protesto ettiği ve özellikle futbolcuların son dakikalarda geri paslarına "Oley çekerek." tepki gösterdiği Krasnodar maçında Anadolu GFB taraftar grubunun da maçın bitişinin ardından yönetimi istifaya davet edenlere tepki göstermesi devam etti. 
FENERBAHÇE TARAFTARLARI KRASNODAR'I ALKIŞLADI

Fenerbahçe - Krasnodar maçının bitiş düdüğüyle birlikte sarı lacivertli taraftarlar Krasnodarlı futbolcuları alkışlayarak tebrik etti. Krasnodar oyuncuları da taraftarları alkışlayarak aynı şekilde karşılık verdi. 

MAÇ BİTTİ, 15 DAKİKA STATTAN ÇIKMADILAR

Fenerbahçe'nin iki farklı taraftar grubu Krasnodar maçının ardından stattan ayrılmadılar. Maç bittikten sonra yaklaşık 15 dakika daha statta duran taraftarların bir bölümü yönetimi istifaya davet ederken, Anadolu GFB bölümü ise yönetime destek verdi. 
 

Fenerbahçe taraftarlarından Krasnodar maçı sonrası Ali Koç'a destek


Fenerbahçe - Krasnodar maçının bitiş düdüğünün ardından Ülker Stadı'nda sarı lacivertli taraftarlar "Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon." şeklinde tezahüratta bulundu. Bu sırada tribünde yer alan Ali Koç'un ise Fenerbahçe'nin elenmesinden dolayı moralinin çok bozuk olduğu gözlemlenirken, tribünlere eliyle "Şimdi sırası değil." der şeklinde bir işarette bulundu. 

YÖNETİM İSTİFA SESLERİ!

Fenerbahçe taraftarları 81. dakikasında skor 1-1 devam ederken ve takımın ortaya koyduğu futbola tepki göstererek "Yönetim istifa" sesleriyle yönetimi protesto etmeye başladı. Taraftarlar "yönetim istifa" seslerinin ardından alkışlı protestoya geçti. Yönetim dışında protestolardan nasibini alan bazı futbolcular da oldu. 

AZİZ YILDIRIM'A TEPKİ

Fenerbahçe - Krasnodar maçının son dakikalarına doğru başkan Aziz Yıldırım'ın oturduğu tribünün yanındaki taraftarlar, Aziz Yıldırım'a dönerek istifa diye bağırarak protesto alkışı yaptı. 
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)