comScore

Fırat Aydınus Acun Ilıcalı Fenerbahçe maçı diyaloğu(İZLE)

31 Aralık 2019, Salı 22:23
Fırat Aydınus Acun Ilıcalı Fenerbahçe maçı diyaloğu(İZLE)

Fırat Aydınus, O Ses Türkiye'de! TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının yılbaşı özel bölümünde Süper Lig hakemi Fırat Aydınus, Sezen Aksu'nun "Her şeyi yak" şarkısını söyledi. 

FutbolArena - Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye Yılbaşı özel programına ünlüler akın etti. Futbol dünyasından Max Kruse ve Fırat Aydınus yer aldı.


O Ses Türkiye Fırat Aydınus - Acun Ilıcalı İZLE


Sezen Aksu'dan "Her şeyi yak" şarkısını okuayn Fırat Aydınus, şarkı sonunda jüri üyelerinden Seda Sayan'I seçti. Öte yandan şarkı sonunda Fırat Aydınus ile jüri üyelerinin yanı sıra Acun Ilıcalı ise eğlenceli diyaloglar yaşandı. 

ACUN ILICALI GÖZTEPE - FENERBAHÇE MAÇINI HATIRLATTI
Fırat Aydınus'un çok değerli bir hakem olduğunu ve aynı zamanda hakemliğin dünyadaki en zor meslek olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, Geçen bizim maçımızda hocam VAR'dan golümüzü iptal etti.  Sevinirken bir anda eksi 1'e düştük skorda." dedikten sonra Fırat Aydınus gülerek "Acun bey gibi böyle hedef gösterilebiliyorsunuz." dedi. Acun Ilıcalı bu diyalog sonrasında "Ey Fenerbahçeliler! Fırat Aydınus çok değerli bir hocamdır." dedii. Hakemlik mesleğinin zorluğu yönünde gelen soruya yanıt veren Fırat Aydınus, "Biz sadece sahada değil, saha dışında da yalnızız. İşin psikolojik tarafı var. Aile tarafına yansıması bizim içni en zorlu durum oluyor." dedi. 

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)