comScore

Fiorentina Fiorentina

Fioreintina M'Gladbach saat kaçta, hangi kanalda? (Fioreintina M'Gladbach şifresiz uydu kanalları)

23 Şubat 2017, Perşembe 14:22
Fioreintina M'Gladbach saat kaçta, hangi kanalda? (Fioreintina M'Gladbach şifresiz uydu kanalları)

UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Fioreintina sahasında M'Gladbach konuk ediyor. Fioreintina M'Gladbach maçı saat kaçta, hangi kanalda? Fioreintina M'Gladbach maçını canlı ve şifresiz olarak verecek uydu kanalları.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Fioreintina kendi evinde M'Gladbach ile karşı karşıya gelecek. Fioreintina M'Gladbach maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanaldan yayınlanacak? Fioreintina M'Gladbach maçını şifresiz ve canlı izleyebilmek mümkün mü? Detaylar haberimizde.


Fioreintina M'Gladbach maçında cezalı ve sakat oyuncular


UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Fiorentina deplasmanda oynanan ilk maçı 1-0 kazanmıştı. Gladbach'ı konuk edecek olan Fiorentina'ya kötü haber geldi. Fiorentina'da son antrenmanda burnu kırılan sol kanat oyuncusu Milic'in forma giyemeyeceği açıklandı. 
 

Fioreintina M'Gladbach canlı yayın bilgileri


UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş maçında Fioreintina M'Gladbach'ı konuk edecek. Fioreintina M'Gladbach maçı 23 Şubat Perşembe günü saat 23:05'de başlayacak ve Tivibu Spor 3 ekranlarından naklen yayınlanacak.
 

Fioreintina M'Gladbach maçını şifresiz canlı yayınlayacak uydu kanalları


Fioreintina ile M'Gladbach arasında oynanacak bu mücadeleyi Tivibu Spor dışında uydu üzerinden yayın yapan birçok yabancı kanal da şifresiz ve canlı olarak yayınlayabilecek. Uydu alıcıları üzerinden yapılacak frekans ve biss key ayarlamaları sonrası yabancı kanallardan bu maçı izleyebilirsiniz. Ayrıca söz konusu kanalların internet sitelerinden de yayınları takip edebilirsiniz. İşte Fioreintina M'Gladbach maçını yayınlayacak uydu kanallarının listesi:


 

Tivibu şifresiz canlı izle - Tivibu Spor uydu frekansları


UEFA Avrupa Ligi maçları Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanıyor. Tivibu platformu üzerinden yayın yapan Tivibu Spor kanallarını ücretsiz izleyebilmek mümkün değil. Fakat uydu üzerinden Tivibu Spor kanalı şifresiz olarak yayın yapmakta. Tivibu Spor'u uydudan şifresiz ve canlı izleyebilmek için aşağıdaki frekans bilgilerini uydu alıcınıza girmeniz gerekiyor.
Uydu: Türksat 4A
Frekans: 11853 MHz
Symbol: 25000
FEC: 2/3
Polorizasyon: H –Yatay 

Gerekli frekans ayarı yapıldıktan sonra uydu alıcınızda Tivibu Spor kanalı gelecektir. Tivibu Spor kanalından UEFA Avrupa Ligi maçlarının olduğu günler tüm karşılaşmalardan golleri anında ücretsiz ve şifresiz olarak konferans yayınından takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)