comScore

FutbolArena TV

Fildişili oyuncu Angan'ın, hedefi bu sezon 20 gol

29 Ağustos 2017, Salı 19:09

Samsunspor'un Fildişili yıldızı Davy Claude Angan, bu sezon 20 gol atmayı hedeflediğini söyledi. 
Lige verilen arayı tesislerde çalışarak değerlendiren Samsunspor, çalışmalarını günde çift idmanla sürdürüyor. Kırmızı-beyazlılar, günün ilk antrenmanını Teknik Direktör Alpay Özalan yönetiminde Nuri Asan Spor Tesislerinde gerçekleştirdi. Düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, pas ve taktik çalışmasının ardından sonlandı.

"Süper Lig'e çıkmayı hedefliyoruz"
Samsunspor'un Süper Lig'den transferi Angan, idman öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. Bu sezon 20 gol atmayı hedeflediğini söyleyen Fildişili yıldız Angan, “Samsun, çok güzel bir şehir. Samsunspor'a imza attığım için de çok mutluyum. Takımın santrafor mevkisinde ben oynuyorum. Bu sezon aşağı yukarı 20 gol atmayı hedefliyorum. Şu anki performansım iyi ama yavaş yavaş daha da iyi duruma geleceğime inanıyorum. Takımla beraber Süper Lig'e çıkmayı hedefliyorum. Hep beraber bu hedefi başarmak istiyoruz. Hepimiz takım için en iyisini vermeyi istiyoruz. Takımda tek bir kişiyle iyi anlaşıyorum diyemem. Herkesle çok iyi anlaşıyorum. Taraftarlardan bize her zaman inanmalarını ve destek olmalarını istiyorum. Onlara her zaman ihtiyacımız var” dedi.

Samsunspor'dan önce LYN, Hönefoss BK, Molde, Hangzhou Greentown ve Gaziantepspor formalarını giyen 29 yaşındaki gölcü oyuncu Angan, kariyerinde çıktığı 208 maçta 60 gol atma becerisini gösterdi.

Samsunspor Videoları