comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'ın Avrupa Ligi hedefi

15 Şubat 2017, Çarşamba 09:29
Fikret Orman'ın Avrupa Ligi hedefi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Stokholm'de oynanacak Avrupa Ligi finalini hedefine koyduğu ifade edildi.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında İsrail'de Hapoel Beer Sheva ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman'ın kupayı hedeflediği belirtildi.

Milliyet'in haberine göre; Başkanlık koltuğuna oturduğu ilk günlerden itibaren Avrupa'da bir kupa kazanmak istediğini dile getiren Başkan Orman'ın, "Bu takım, Avrupa'da finale kadar gidebilecek kaliteye sahip. Yeter ki kendi futbolumuzu oynayalım. İnşallah hepimiz bu finali görürüz" dediği öğrenildi. Hapoel Beer Sheva karşısında siyah beyazlı takıma çok güvendiğini kaydeden Fikret Orman geçmişte UEFA Avrupa Ligi'nde önemli neticelere imza attıklarını da hatırlattı.
"FİNALİ KİM İSTEMEZ"

İngiliz devi Liverpool'u saf dışı ettikten sonra Brugge'e şanssız biçimde elendiklerine vurgu yapan Orman'ın, "Brugge'ü geçebilseydik, finale kalıp kupayı alabilirdik. Rakibi küçümsemesek durum çok daha farklı olabilirdi. Bu sezon emin adımlarla ilerlemeliyiz. Kadromuz hem ligi hem de Avrupa'yı götürebilecek güce sahip. Üçüncü yıldızın yanı sıra Avrupa'da final oynamayı kim istemez! Hapoel Beeri Sheva engelini aştıktan sonra önümüzü daha rahat göreceğiz. Yeter ki herkes bu hedeflere inansın" ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"