comScore

FutbolArena TV

Fikret Orman'ın Divan Kurulu'ndaki açıklamaları

17 Kasım 2018, Cumartesi 11:13

Beşiktaş Kulübü Olağan Divan Kurulu toplantısı gerçekleşiyor. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın konuştuğu divan kurulunda üyeler bir araya geldi.


Beşiktaş'ın borcu ne kadar?

Siyah-beyazlı kulübün divan kurulu toplantısı, Vodafone Park Moda Merkezi'nde gerçekleşiyor. Beşiktaş Olağan Divan Kurulu toplantısı Denetleme Kurulu rapor açıkladı. Buna göre kulübün toplam borcu 2 milyar 495 milyon 267 bin TL..

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın bu yönde gelecek tepkilere sert eleştiriler getirmesi bekleniyordu. Fikret Orman sert sözler sarfetti.


Fikret Orman'ın divan kurulunda açıklamaları

"BEN BEŞİKTAŞ'I DOLMABAHÇE'DEN ALMADIM"

"Zor bir dönemde yönetime geldik ve zor süreçleri geçirdik. Bu süreci hep beraber yaşadık. Ben Beşiktaş'ı Dolmabahçe Sarayı'ndan almadım, adliyeden aldım. Feda ile başladık, gelişimleri birlikte yaşadık."

"BİZE HUZUR LAZIM"

"Yatırımlarımızı 'Beşiktaş' markasını büyütmek için yaptık. Her seferinde söylüyorum, tüm tartışmalar Beşiktaş menfaati içindir. Beşiktaş'ın dengeleri huzur üzerine kuruldu ve bu huzur bize lazım."

NE OLDU DA PARALAR NEREDE DENİLDİ?

"Şampiyon olan, Şampiyonlar Ligi'nde efsane başarılar elde eden takım bizim eserimiz değildi, mağlubiyetler gelince mi bizim eserimiz oldu? 3 ay önce cimri, bonservis ödemeyen başkan denirken, ne oldu da 'Paralar nerede' denmeye başlandı?"

"PUSU KÜLTÜRÜ VAR"

"Bu pusu kültürünü İlk defa bunu burada görmedik. Olimpiyat'ta bir maçta 70. dakikada 2-1 öne geçtik, tribünler boşalmıştı. Feda dönemizde boş tribünlere oynadık biz. Ne oldu da bu durumdayız? Burada önemli işler yaptık. Bunları yaparken de herkesin itibarını aldık. Gösterdiğiniz saygıya layık olmaya çalıştık. Gencecik çocukları kamuoyu üzerinden yönlendir, bir Beşiktaş düşmanlığı ortaya çıkaralım düşüncesi var."

Beşiktaş Videoları