comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Samuel Eto'o için yeni teklif

07 Ocak 2017, Cumartesi 15:52
Fikret Orman'dan Samuel Eto'o için yeni teklif

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Samuel Eto'o transferinde Antalyaspor'a yeni bir teklif yaptığı öğrenildi. Son dakika Beşiktaş transfer haberleri.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş'ta transfer çalışmaları da devam ediyor. Siyah beyazlıların, hücum hattına düşündüğü isimlerin başında gelen Samuel Eto'o için girişimleri devam ediyor. Başkan Fikret Orman'ın bizzat yürüttüğü transferde Antalyaspor'a yeni bir teklif sunduğu öğrenildi.
 

Beşiktaş'ın Samuel Eto'o için yeni transfer teklifi


Beşiktaş ile Antalyaspor arasında Samuel Eto'o'nun transferi hakkındaki görüşmeler Kerim Frei yüzünden henüz sonuca ulaşamıyor. Kerim Frei'in Antalyaspor'a gitmeyi kabul etmediği öğrenildi.

Bunun üzerine Antalyaspor Ömer Şişmanoğlu + 1 milyon Euro talep ederken, Fikret Orman para vermekten yana olmadığını belirtti. Antalyaspor'a karşı teklif olarak, "Ömer haricinde genç oyunculardan başka birini kiralık olarak ikna edin, onu verelim" dedi.
 

Fikret Orman'dan Samuel Eto'o açıklaması


Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu ziyaret eden Fikret Orman burada da Eto'o konusuyla ilgili görüşlerini bildirdi. Bir gazetecinin, "Eto'o'nun transferiyle ilgili son durum nedir?" şeklindeki sorusu üzerine Orman, "Kısmetse olur. Acayip ısrarcı değiliz. Antalyaspor bizim değer verdiğimiz bir camia. Çok iyi ilişkilerimiz olan bir camia. Beşiktaş'ın şu anki kadro yapısı, ligi ve Avrupa'yı götürebilecek zenginlikte.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)