comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Eto'o ve Gomez itirafı

05 Ocak 2017, Perşembe 12:55
Fikret Orman'dan Eto'o ve Gomez itirafı

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalar yaptı. Samuel Eto'o ile ilgilendiklerini itiraf eden Fikret Orman, Mario Gomez hakkında da konuştu.

İşte Fikret Orman'ın Lig TV'ye yaptığı açıklamalar:
"SAMUEL ETO'O İLE İLGİLENİYORUZ"

"Samuel Eto'o ile ilgilenmiyoruz dersek yalan olur. Transferleri millete güzel gelsin diye yapmıyoruz. Sahada oynadığı oyunla taraftarları memnun edecek isimler olmalı. Mario Gomez'i çok seviyoruz. Ailesi terörden korktuğu için gitti. Gomez konusunu masaya yatıracağız. Şu an konumuz değil. 

Caner ile ilgili ilk yaptırımımızı yaptık. Roma'da Şükran ile evlendirdik. Sahalara yeniden dönsün bonservisi konuşuruz. Bizim oyuncularımıza teklif gelmesi normal. Ama gönderir miyiz orasını bilmiyorum.

Ümraniye'ye 10 milyonun üzerinde bir para yatıracağız. Yapacağımız çok işler var. Kamp tesisleri de yapılacak. Yapılacak işler bitmiyor ama biz de rahat durmuyoruz. Sürekli bir şeyler çıkarıyoruz. Çok çalışmamız lazım."

"PİS OLAYLARA GİRMEYECEĞİZ"

"Başakşehir önemli işler yapıyor. Büyük takımlar gibi nokta transferler de yapabiliyorlar. Galatasaray ve Fenerbahçe ezeli rakiplerimiz. Onlarla sahada mücadele edeceğiz. Saha dışı pis olaylara girmeyeceğiz. Efendiliğimizi koruyarak rakiplerimizle mücadele edeceğiz."

"UEFA KUPASI'NI ALABİLİRİZ"

"Dinamo Kiev maçı aynı 15 Temmuz'da Türkiye'ye yapılan gibi Beşiktaş'a yapılmış bir ayıptır. UEFA Kupası'nı alabiliriz. Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak zor ama UEFA hayal değil. Kimse sorsak bunu söyler zaten."

"ŞENOL GÜNEŞ ADAM GİBİ ADAMDIR"

"Şenol Güneş adam gibi adamdır. Türkiye'nin en iyi hocalarından biri. Taraftarlar takıma sahip çıksın. Moral bozmasınlar. Ufuk Sarıca da çok önemli işler yapıyor. Beşiktaş'ın çok iyi bir kadrosu var. Talisca da geri döndü. Taraftarlarımız hiç morallerini bozmadan takımlarına destek olsun."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"