comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Eto'o transferinde müjde gibi mesaj

06 Ocak 2017, Cuma 00:12
Fikret Orman'dan Eto'o transferinde müjde gibi mesaj

Antalya'ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Samuel Eto'o transferinde görüşmelerini sürdürürken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve dostlarıyla yemekte önemli açıklamalar yaptı.  

FutbolArena Özel - Samuel Eto'o transferi için önceki gün Antalya'ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bu gece Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve dostlarıyla Akra Barut Otel'in katındaki restaurantta yemek yedi. 

Yaklaşık 3 saat süren yemekte Fikret Orman, Samuel Eto'o'nun transferi konusunda destek ve anlayış istediğini söyledi. Orman, son görüşmelerle ilgili bilgi verirken, "Yarın bitirmek istiyoruz. Herkesin mutlu olacağı bir formül sunduk" ifadelerini kullandı.
 

Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi ne durumda?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalya'da Regnum Otel'de Kamerunlu golcünün transferi için görüşmelerini sürdürüyor. Perşembe günü yapılan müzakerelerin ardından kesin bir sonuç çıkmayınca görüşmeler Cuma gününe kaldı. 
Beşiktaş Eto'o'nun transferinde kesin olarak bonservis ödemek istiyor. Buna karşılık Ömer Şişmanoğlu'nun yanında Kerim Frei da kiralık olarak önerildi. Ancak Antalyaspor'a gitmek istemeyen Kerim Frei ile bir kez daha konuşulacak. 

Antalyaspor'un Beşiktaş'tan talebi ise Ömer Şişmanoğlu + 1.5 milyon euro bonservis bedeli yönünde. Bonservis ödemek istemeyen Beşiktaş'ın Ömer'in yanında Kerim Frei'i kiralık teklif etmesinin ardından yapılan görüşmelerde Antalyaspor'un 1.5 milyon euro'dan 1 milyon euro'ya indirime gitme durumu oluştu. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)