comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a yanıt! '14 yaşında bıraktık'

30 Ocak 2017, Pazartesi 10:27
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a yanıt! '14 yaşında bıraktık'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aziz Yıldırım'ın sözlerine yanıt verdi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geçtiğimiz gün divan kurulunda siyah beyazlılara göndermelerde bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sözlerine yanıt verdi.

Fanatik'te yer alan habere göre; Yıldırım'ın, “Ricardo Quaresma, avukatı aracılığıyla Fenerbahçe'ye gelmek istedi. Başka oyuncular da var” sözleriyle ilgili olarak konuşan Orman, “Hep diyorum. Bu tür konuşmaları, atışmaları 14-15 yaşlarında bıraktık. Kulüp olarak hiç bir zaman suni gündem ve gerilimden beslenmedik. Beşiktaşın bir duruşu vardır. Her kulüp ile dostane ilişkilerimiz var. Her gittiğimiz yerde bunu görüyoruz. Salı günü Vodafone Arena'da bu konuyla ilgili olarak daha ayrıntılı açıklamalarda bulunacağım” ifadelerini kullandı.
"BU ŞAMPİYONLUK ÇOK ÖNEMLİ"

Ligdeki şampiyonluk yarışlarıyla ilgili olarak da açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, “Bu sene şampiyonluk çok önemli. Mutlaka kazanmak istiyoruz. Üst üste kazanılan şampiyonluk bizi bir anda birkaç kademe yukarılara çıkarır. Yönetimsel olarak futbol sahası dışındaki işimize bakıyoruz. Saha içi tamamen hocamız ve ekibine emanet. Çok tecrübeli hocamız ve kaliteli takımımız var. Şampiyonluk konusunda onlara inancımız tam” diye konuştu.                  

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)