comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Ali Şafak Öztürk'e ağır Eto'o salvoları! 'Adamlık...'

08 Ocak 2017, Pazar 16:11
Fikret Orman'dan Ali Şafak Öztürk'e ağır Eto'o salvoları! 'Adamlık...'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve kulüp yönetimine çok sert cevap verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün, tesislerin açılışında kendilerine haber vermeden Eto'o'yu satmayacaklarını açıklaması hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. 
 

Fikret Orman'dan Ali Şafak Öztürk'e çok sert yanıtlar


Antalya'da Konyaaltı Kartal Yuvası'nın açılışına katılan Fikret Orman, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün tesislerin açılışında Eto'o'yu satmayacaklarını sahnede açıklamasıyla ilgili sert açıklamalarda bulundu. 

"BİZİM ÜZERİMİZDEN ALGI YAPILDI."
Eto'o transferinde bizden Eto'o'ya değil, kendisinden bize talep geldi. Antalyaspor, Eto'o'yu bırakmak istemiyorsa saygı duyarız. Biz Eto'o için ölüp bitmiyoruz yani. Bizden başka alıcı yok muydu Eto'o'da? Başakşehir ve Trabzonspor vardı. Ancak bizim üzerimizden algı yapıldı sürekli."

"BUNLAR AYIP ÇOCUKÇA ŞEYLER."

"Dün açılışa misafir olarak gittik. Orada bir kurgu yapıldı. Biz o işleri 15 yaşında bıraktık. Çocuk çocuk, ayıp işler. Dün yapılanlar ucuz hesaplardı. Bu yapılan spor adamlığı değil. Adamlık değil. Bu algı operasyonunun bir üst aklı olduğunu düşünüyorum. Antalyaspor Başkanı'nın Fenerbahçe ile bir ilgisi var mı bilmiyorum ama üslupları benziyor. Bunların bir üst aklı var. Onlara uyuyorlar. Bunu yapanlar kaale alacağım adamlar değil. Camiaları birbirine düşman etmeye çalışacaklar. Antalyaspor ile Antalyaspor'u yönetenleri ayırırız biz ama yapılan ayıp"

HAZIRLIK MAÇI SPEKÜLASYONU

"Biz Beşiktaşız! Biz büyük camia gibi davranacağız. Hazırlık maçı oynamasın diyorlar. Bu adamları mı ciddiye alacağız? Hazırlık maçını oynayacağız. Yaşananları çok dikkate almıyoruz."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)