comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman yeni yönetim kurulunda olan isimleri açıkladı - Beşiktaş Haberleri

11 Mayıs 2016, Çarşamba 17:44
Fikret Orman yeni yönetim kurulunda olan isimleri açıkladı - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 15 Mayıs'ta yapılacak olan seçim öncesinde yönetim kurulu listesini Divan Kurulu'na sundu. 

FutbolArena - Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman, mali kongre ve başkanlık seçimi öncesinde yeni yönetim kurulu listesini Divan Kurulu'na sundu. Eski yönetimden ayrılanların olduğunu ve hepsine ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirten Orman, Osmanlıspor ve Konyaspor maçları hakkında da açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş'ın yeni yönetim kurulunda olan isimler


Divan Kurulu'na yeni yönetim listesini sunan Fikret Orman artık ilk geldikleri zamanki gibi olmadıklarını ve daha tecrübeli bir kadro oluşturduklarını dile getirirken, seçimde tek aday olmasıyla ilgili ise "Bu durumun Beşiktaş camiasının ve yönetiminin kendisine ne kadar güvendiğinin işareti olarak" yorumladı. 

İşte Beşiktaş'ın yeni yönetim kurulunda olan isimler:
Ahmet Nur Çebi, Umut Güner, Deniz Atalay, Metin Albayrak, Ahmet Ürkmezgil, Erdal Torunoğulları, Emre Berk Hacıgüzeller, Hüseyin Mican, Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Hakan Kalkavan

Yedek üyeler: Hakan Özköse, Erdal Karacan, Şafak Mahmut Yazıcıoğlu, Candan Tolga Işık, Emre Kocadağ
 
270370-haber
 

Beşiktaş, Torku Konyaspor maçını İstanbul'da oynayacak mı? - Osmanlıspor maçında Vodafone Arena'ya kupa gelecek mi?


Fikret Orman son olarak Osmanlıspor ve Torku Konyaspor maçları hakkında da konuşurken, "Osmanlıspor maçında kupa Vodafone Arena'ya gelmeyecek. Öyle bir talebimiz olmadı. Çünkü hala şampiyonluğu garantilemiş değiliz. Konya'ya ise günü birlik gideceğiz. Sonrasında 19 Mayıs'ı kutlayacağız" ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş'ın yeni yönetim kurulunda olmayan isimler


Fikret Orman mevcut yönetimdeki 6 isimi liste dışı bıraktı. Yeni yönetimde olmayan isimler: Ahmet Kavalcı, Mete Vardar, Yalçın Kaya Yılmaz, Berkan Gocay, Faik Akdil ve M. Sami Esen olarak belirlendi.


 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!