comScore

Galatasaray Galatasaray

Fikret Orman ve Dursun Özbek'ten derbi öncesi taraftarlara mesaj

20 Eylül 2016, Salı 15:53
Fikret Orman ve Dursun Özbek'ten derbi öncesi taraftarlara mesaj

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman derbi öncesi açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri, deplasman yasağı konusunu görüşmek üzere İstanbul Valisi Vasip Şahin ile görüştü.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek basın açıklamasının ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile bir araya geldi.
Açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, "Ben Cumartesi günü oynanacak maç bu duruma bir örnek olsun istiyorum, Fikret başkan ile birlikte maçı izlemek istiyorum Bu derbiyi skoruyla değil de Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarının buluştuğu dostluk ortamıyla hatırlayalım." dedi.

"DÜNYAYA GÜZEL FOTOĞRAFLAR SUNULSUN"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da mevkidaşı gibi taşkınlık olmayan bir derbi olmasını diledi.

Başkan Orman, "Dün de bir konuşma sırasında söyledim. Beşiktaş kazanmak isteyecek, Galatasaray da kazanmak isteyecek. Futbolun güzelliği burada. Beşiktaş ve Galatasaray yüzyıllardır maç yapıyor. Birinde kazanıyor birinde kaybediyor, birinde beraberlik oluyor. Taşkınlıkların olmadığı sahada oyuncuların keyfinin verildiği, dünyaya güzel fotoğrafların sunulduğu, herkesin aklında spor olarak kalan bir maç olarak kalacağı bir maç olmasını istiyorum. Biz de gidiyoruz Sayın Başkanla beraber maçı izliyoruz. Elimize bir şey yok ki oyuncular var teknik kadrolar var. Allah yardımcımız olsun" şeklinde konuştu.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.