comScore

FutbolArena TV

Fikret Orman: 'Talisca'ya ceza vereceğiz'

11 Mayıs 2017, Perşembe 16:54

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe derbisinin ardından PFDK'ya sevk edilen Anderson Talisca üzerinden TFF'ye sert eleştirilerde bulundu. Volkan Demirel'in PFDK'ya sevk edilmemesini eleştiren Fikret Orman, "Sen ana avrat küfür edeceksin ama sevk edilmeyeceksin. Bunlar yanlış şeyler" dedi.

"TALISCA'YA BİZ ZATEN CEZA VERECEĞİZ"

Brezilyalı futbolcuya ceza vereceklerini açıklayan Fikret Orman, "Talisca konusunda savunmamızı yaptık. Ceza beklemiyorum. Çok tahrik var. Ama biz ona ceza vereceğiz. Rakip, hocasından kaptanına bu zihniyetle gelmiş. Talisca tahrik edildi. Yaptığı hareket doğru değil. Talisca sevk ediliyor, Volkan neden edilmiyor? Sen ana avrat küfür edeceksin, iteceksin sonra disipline sevk etmeyeceksin. Ben de o zaman futbolcularıma 'hakem arkasını dönünce ana avrat küfür serbest, nası olsa cezası yok' mu diyeyim? Bu mudur?

Taraftarın 'İnanın çocuklar' tezahüratı vardır. Ben de işte aynen o şekilde hepsine inanıyorum. Şampiyon olacağız. Herkes Beşiktaş'ın puan kaybı olasılığını konuşuyor. Başakşehir'in durumu ne olacak?" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Videoları