comScore

FutbolArena TV

Fikret Orman resmen açıkladı! Oğuzhan...

06 Mayıs 2017, Cumartesi 17:24

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe derbisi öncesinde hem dev derbiyle alakalı olarak, hem de gündemle ve Beşiktaş'ın transfer politikasıyla alakalı açıklamalarda bulundu. 

MackolikRadyo'ya konuk olan Fikret Orman şu açıklamaları yaptı:

Fikret Orman'dan Fenerbahçe derbisi öncesi Fırat Aydınus açıklaması

Vodafone Arena'da oynanacak olan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini yönetecek hakem Fırat Aydınus hakkında konuşan Fikret Orman, "Taraftarlarımızdan Fırat Aydınus'la alakalı fazla derecede tepki var. Vodafone Arena'ya gelecek, ilk defa burad amaç yönetecek. Uzun zamandır ilk kez Beşiktaş'ın maçını yönetecek. Allah hakem şansı versin." ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş yeni sezon transferleri 


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman önümüzdeki sezonun transfer politikasını da açıkladı. Gökhan Gönül'ün transferinin ardından yeniden ezeli rakiplerinden oyuncu alacak mısınız? sorusuna, "İhtiyaç olursa alırız." yanıtını veren Orman, genel transfer politikasıyla alakalı olarak da şunları söyledi:

"Ezeli rakiplerimizden transfer yapabiliriz, yapılmasın. İhtiyacımız olursa yaparız. Şu anda öyle bir durum görünmüyor. Olursa yaparız. Bu futbolun içinde olan şeyler. Beşiktaş da büyük bir kulüp. Ancak şu anda öyle bir planlamamız yok. Biz bu sene inşallah çok kısıtlı transfer yapıp, takımımızı bir dahaki seneye birbiriyle oynamaya ihtiyacı olan futbolcularla hazırlamak istiyoruz. Transfer planımız yine aynı olacak. Bizim bir zihniyetimiz var, onunla devam edeceğiz. Hiçbir şekilde sansasyonel hamle değil, doğru tercihleri yapacağız. Amaç ile araç farklıdır. Biz ihtiyaç doğrultusunda transfer yapacağız."

"MARİO GOMEZ İLE TEMASLARIMIZ OLDU AMA.."

"Mario Gomez ile temaslarımız oluyor ama profesyonel manada değil, insani manada oluyor. Geçenlerde de söyledim. Mario'nun tüm dikkati Wolfsburg'un ligde kalması yönünde."

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesi uzatılıyor


Geçtiğimiz sezondan bu yana Avrupa'nın büyük takımlarından transfer teklifi aldığı iddia edilen Oğuzhan Özyakup konusunda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman son noktayı koydu. Orman, "Oğuzhan ile tam imzalanmadı ama son aşamada. Bize gelen bir teklif yok ve biz kendisiyle yeni sözleşme imzalıyoruz. Şu anda imzalanmadı ama son aşamada ve 5 yıl daha uzatıyoruz." ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş Videoları