comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman adayını resmen açıkladı - Beşiktaş Haberleri

27 Mayıs 2016, Cuma 12:57
Fikret Orman adayını resmen açıkladı - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Başkanlığı seçimi için son anda adaylığını açıklamasını istediği Affan Keçeci'yi açık açık destekleyeceğini söyledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Cumartesi günü yapılacak Divan Başkanlığı seçimi için son anda adaylığını açıklamasını istediği Affan Keçeci'yi açık açık destekleyeceğini söyledi.

Keçeci ile birlikte, mevcut Başkan Yalçın Karadeniz, Taylan Uygur ve İhsan Yalçın'da Başkan adayı olarak seçime girecek.
LİSTEDE SEBA DÖNEMİNDEN ÜÇ İSİM VAR

Affan Keçeci'nin listesi şu isimlerden oluşuyor:

Coşkun Bozanlı, Ethem Özçelik, Yaşar Güngör Şahin, Ziya Doğan, İlhan Atadeniz.

Süleyman Seba'nın başkanlık yaptığı dönemlerde yönetimde bulunan üç isminde aday listede bulunması, seçilme ibrasını Affan Keçeci'ye döndüren en önemli etken olarak gösteriliyor.

BEŞ İSİM ADAY OLDU

Beşiktaş Divan Kurulu'nun olağan seçimli genel kurulu Taksim CVK Park Bosphorus Oteli'nde Cumartesi günü saat 10.00'da yapılacak.

3 yılda bir yapılan Divan Kurulu başkanlık seçimlerinde, mevcut başkan Yalçın Karadeniz'in yanı sıra Mehmet İhsan Yalçın, Haluk Karakurt, Taylan Uygur ve Affan Keçeci başkanlık için aday oldu. Başkan adaylarının konuşmalarının ardından geçilecek oylama, gizli oy usulüne göre yapılacak ve saat 14.30'a kadar sürecek.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!