comScore

Galatasaray Galatasaray

FIFA menajerinden Bruma için FLAŞ açıklama

06 Ekim 2016, Perşembe 16:49
FIFA menajerinden Bruma için FLAŞ açıklama

FIFA menajeri Marco Kırdemir, Bruma'nın transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın genç yıldızı Bruma için FIFA menajeri Marco Kırdemir'den önemli açıklamalar geldi. Portekizli oyuncuyu devre arasında 20-25 milyon Euro'ya Avrupa'ya götürebileceğini dile getiren Kırdemir, "Bruma'ya devre arası için Bundesliga'dan teklif var. Bu transferin gerçekleşmesi için kulübün bana yetki vermesi lazım" dedi.

"BRUMA 20-25 MİLYON EURO'NUN ÜZERİNDE"
Radyospor'a konuşan Marco Kırdemir, "Bruma'ya, her zaman ifade ettiğim gibi zaman lazımdı, bu da oldu. Bruma'nın yeteneklerini herkes gördü. Şu andaki piyasa değeri bence, 20-25 milyon Euro'nun üzerinde. Bruma, sezon öncesinde, son dakika anlaşmazlıklar olmasaydı İngiltere'deydi. 17 milyon Euro + bonus veren bir kulüp vardı. Toplamda 20 milyon Euro karşılığında satışı olabilirdi. Bruma'yı devre arası transfer döneminde Avrupa'ya götürebilirim. Fakat, Galatasaray'ın bana yetki vermesi lazım. Son gün teklifler vardı ama yetkiler olmadığı için transfer gerçekleşemedi.

Bruma'ya devre arası için Bundesliga'dan teklif var. Bu transferin gerçekleşmesi için kulübün bana yetki vermesi lazım. Bende sorun yaşamak istemiyorum. Bruma, tabi ki Galatasaray'da kalmak istiyor. İstanbul'u seviyor ve kulübünde mutlu. Bruma transferi Fatih Terim döneminde gerçekleşti, Fatih Terim'e teşekkür ediyorum bana güvendiği için. Bruma, Beşiktaş maçında büyük futbolcu olacağını kanıtladı. Real Sociedad, Bruma'yı elinden kaçırdığı için çok pişman" ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.