comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Feyyaz Uçar: 'Kartal bu gruptan çıkar'

29 Eylül 2016, Perşembe 09:45
Feyyaz Uçar: 'Kartal bu gruptan çıkar'

Spor yazarı ve teknik direktör Feyyaz Uçar, Beşiktaş'ın Dinamo Kiev karşısındaki performansını değerlendirdi.

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Kiev ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş'ta sergilenen futbol büyük bir kesim tarafından beğenildi. Spor yazarı ve teknik direktör Feyyaz Uçar da, siyah beyazlıların bu gruptan çıkacağını dile getirdi.

İşte Feyyaz Uçar'ın Fanatik Gazetesi'ndeki köşe yazısından bir bölüm:
 "Gereksiz pas hataları da Kartal'ı zora soktu. Yan toplar başımızın belası. Ne alan savunmasını, ne de adam markajını yapabiliyoruz. Beraberlik golü aynı filmin tekrarı gibi. O kadar kalabalığın içinde yine rakip boş kalmış, top yine ağlarımızda. Sebebi, tek derdimizin ofansif gelişme olması. Aklımız, fikrimiz atak. Futbolun defansif gerekliliklerine saygı duymadıkça uluslararası arena hep zor olacak. Finalleri hep başkası oynayacak. Adriano'dan beklentimizi azalttık. Büyük takımdan gelmiş olması harika işler yapmasını gerektirmiyor. Geldiği yeri unutup Beşiktaş'a katkı sağlamayı amaç edinmeli. Performansıyla ne sol bekleri ne de kanat oyuncularını zorlayabilir. Verilen şansları iyi kullanamadı.

Benfica deplasmanından aldığımız puanın avantajını içeride berabere kalarak yitirdik. Yine de kaybedilmiş hiç bir şey yok. Kazanacak çok şey var. Gördüğümüz rakiplere göre Kartal bu gruptan çıkar."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.