comScore

Atletico Madrid Atletico Madrid

Fernando Torres'ten sakatlığıyla ilgili açıklama

03 Mart 2017, Cuma 13:46
Fernando Torres'ten sakatlığıyla ilgili açıklama

Atletico Madrid forması giyen Fernando Torres, Deportivo maçında yaşadığı sakatlıkla ilgili konuştu.

FutbolArena - La Liga'da oynanan Deportivo - Atletico Madrid maçında kafasına aldığı darbe sonucu bilincini kaybederek hastaneye kaldırılan Fernando Torres, sakatlığıyla ilgili açıklama yaptı.

AA'da yer alan habere göre; ölümden dönen Torres'in kafatasının röntgeninin çekildiği ve ciddi bir sakatlık durumuna rastlanmadığı belirtildi.
 

Fernando Torres'in sağlık durumu


Kontrol amacıyla hastanede 24 saat müşahede altında tutulacak Torres ise sakatlığına ilişkin bilgi vererek, "Sağlık durumun için endişelenenlere ve destek mesajı yollayanlara çok teşekkür ederim. Sakatlığım sadece bir yaradan ibaret. Umarım çok yakın zamanda sahalara dönerim." ifadelerini kullandı.
Deportivo'nun teknik direktörü Pepe Mel ve pozisyonda Torres ile ikili mücadeleye giren futbolcu Alex Bergantinos da hastaneye gelerek Torres'i ziyaret etti.

Karşılaşmanın 83. dakikasında gerçekleşen olayda, hava topuna çıkan Torres ile Bergantinos çarpışmıştı. Kafasına aldığı darbenin ardından yerde hareketsiz kalan ve dili boğazına kaçan 32 yaşındaki futbolcuya ilk müdahaleyi takım  arkadaşları yapmıştı. Sağlık görevlileri tarafından sedye ile ambulansa konulan Torres, kafa travması şüphesiyle stada en yakın hastanenin acil servisine götürülmüştü.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"