comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fernandao ve Aatif ayrılmak istemiyor

02 Ocak 2017, Pazartesi 09:20
Fernandao ve Aatif ayrılmak istemiyor

Trabzonspor'un talip olduğu Fernandao ve Aatif'in takımdan ayrılmak istemediği ifade edildi.

FutbolArena - Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de gündemdeki isimlerden biri de Mehmet Ekici. Bordo mavili takımdan ayrılmak isteyen oyuncuyu transfer etmek isteyen sarı lacivertliler, takasta kullanmayı düşündüğü Fernandao ve Aatif'tan olumlu yanıt alamadı.
 

Fernandao ve Aatif, Trabzonspor'a transfer olacak mı?


Fanatik'in haberine göre; Karadeniz temsilcisinin, hücum yönündeki yetersizlik sebebiyle Fernandao ya da Aatif'tan birini istediği bildirildi. Ancak alınan bilgiye göre iki yıldızın da, şu an için Sarı-Lacivertliler'den ayrılmak gibi bir niyetlerinin bulunmadığı belirtildi. Özellikle son haftalarda yükselişe geçen Fernandao ile teknik direktör Dick Advocaat'ın kendisine verdiği şansı çok iyi değerlendiren Aatif'ın, sonuna kadar forma savaşını sürdürmek istiyor. Faslı yıldızın, kesin bir dille sezon başında geldiği Kanarya'dan ayrılmayı düşünmediği gelen haberler arasında yer alıyor.

Aatif'in, “Fenerbahçe'ye ayrılmak için gelmedim. Kafamda kesinlikle böyle bir şey yok. Sonuna kadar mücadelemi sürdürüp, takımın bir parçası olmak istiyorum. Zaten bu konuda kendimi ispat ettiğimi de düşünüyorum” dediği, Brezilyalı golcü Fernandao'nun da benzer düşünceler içinde olduğu ifade edildi. Kanarya'nın, Ekici'yi almak için yeni formül olarak parayı devreye sokacağı konuşulurken, Aatif ile Fernandao'nun da, teknik direktör Dick Advocaat tarafından Avrupa Ligi'nde yeni verilecek listede kadroya girmeleri bekleniyor.  

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)