comScore

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer kimdir? Yağmur Göçer kaç yaşında? Yağmur Göçer'den flaş Ferhat Göçer açıklaması

12 Kasım 2018, Pazartesi 14:31
Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer kimdir? Yağmur Göçer kaç yaşında? Yağmur Göçer'den flaş Ferhat Göçer açıklaması

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer babasından sevgi görmediğini açıkladı. Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, Kanal D ekranlarında babası hakkında konuştu. Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer babası ile arasında geçen günleri anlatırken babasını affetmeyeceğini belirtti. Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer'in açıklamaları haberimizde.

Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer kimdir? Yağmur Göçer kaç yaşında? Yağmur Göçer'den flaş Ferhat Göçer açıklaması. Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, Kanal D ekranlarında katıldığı bir canlı yayında babası Ferhat Göçer hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Babası Ferhat Göçer ile arasının bozuk olduğu bilinen Yağmur Göçer, babası ile yaşadığı anıları paylaştı. Ferhat Göçer hakkında konuşan Yağmur Göçer'in adı internet ortamında aranmaya başlandı. Yağmur Göçer'in yaptığı bu açıklamalar vatandaşlarda kendisi hakkında merak uyandırdı. İnternet kullanıcıları internet ortamında babası Ferhat Göçer hakkında açıklama yapan Yağmur Göçer hakkında, Yağmur Göçer kimdir? Yağmur Göçer kaç yaşında? Yağmur Göçer nereli? Yağmur Göçer İnstagram adresi gibi aramalar gerçekleştirdi. 


Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer nereli, kaç yaşında? Yağmur Göçer'in annesi kim? Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer


Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer katıldığı bir canlı yayında babası hakkında flaş açıklamalarda bulundu. Ferhat Göçer'in kızı Yağmur Göçer, Kanal D ekranlarında katıldığı '2. Sayfa' programında şu açıklamaları yaptı.

''BABAM BANA TAKOZ DERDİ''
''Geçimimi annem karşılıyor. Yeditepe Üniversitesi'ni kazandım. Babalık maddiyat ile yapılmaz. Babam evdeki köpeğe 'Kızım' derdi, bana 'takoz'. Ben babam Ferhat Göçer'den sevgi kelimeleri duymadım. Bir kız çocuğu babasından ne ister? Saçını okşayan bir baba bulamadım.''

''AFFETMEYECEĞİM''

''Ben babamı bu gözyaşları için affetmeyeceğim zaten. Beklediğim sevgiyi bulamamak yeterince can acıtıcıydı. Babamın bende açtığı yaralar çok derin.''

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.