comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye transfer cevabı: Satılık değil

28 Ocak 2017, Cumartesi 17:11
Fenerbahçe'ye transfer cevabı: Satılık değil

Fenerbahçe'nin ara transfer döneminde ilgilendiği oyunculardan biri olan Rodriguinho hakkında Corinthians'tan yanıt geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği futbolculardan biri olan Corinthians forması giyen Rodriguinho için Brezilya kulübünden sıcak bir açıklama geldi. 
 

Corinthians'ta Rodriguinho'nun transferi için Fenerrbahçe'ye cevap geldi


Brezilya Serie A takımlarından Corinthians Sportif Direktörü Flavio Adauto, cuma günü Fenerbahçe'den Rodriguinho için gelen ilk transfer teklifini reddettiklerini açıklarken, "O satılık değil" ifadesini kullandı.

YÖNETİME BÜYÜK BASKI YAPMIŞLARDI

Öte yandan Brezilya basınında Corinthians kulübüne ait yerel haber sitelerinde çok çarpıcı bir gelişme ortaya çıktı. Fenerbahçe'nin Corinthians'ta forma giyen Rodriguinho için kiralama teklifi kabul edilmeyince Brezilya kulübüne 4 milyon euro teklifte bulunduğu, bunun da kabul edilmesi için yönetime baskı yapıldığı ifade edildi. 

SON İDMANA ÇIKMADI! "SAKATIM..."

Öte yandan Rodriguinho'nun da Corinthians'tan ayrılmak istediği ve son idmana sakatlığını gerekçe göstererek katılmadığı belirtildi. 


Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu transferi açıkladı


Fenerbahçe kulübünün basın sözcüsü Mahmut Uslu, transferle ilgili taraftarlara beklenen müjdeyi verdi. Kadroyu güçlendirmek için çalışmalarını son sürat devam ettirdiklerini belirten Uslu, "Görüştüğümüz yabancı futbolcu şu anda Türkiye'den çok uzakta bulunuyor. Resmi imza işlemleri bir hayli vakit alacağından, oyuncunun en geç bu akşam Türkiye'ye gelmesi gerekiyor." diyerek her şeyin bugün netleşeceğini ifade etti.

Uslu'nun bu açıklamaları öncesi, Divan Kurulu sırasında konuşan Başkan Aziz Yıldırım da, yabancı bir oyuncuyla temas halinde olduklarını ancak transferin henüz netleşmediğini dile getirmişti.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)