comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Tümer Metin ve Şansal Büyüka'dan mesaj

26 Şubat 2017, Pazar 21:50
Fenerbahçe'ye Tümer Metin ve Şansal Büyüka'dan mesaj

Gaziantepspor - Fenerbahçe maçının ardından BeinSports Maraton programında Tümer Metin ile Şansal Büyüka sarı lacivertli takımın sorunlarını masaya yatırdı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında Fenerbahçe'nin, Gaziantepspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maçın ardından BeinSports Maraton programında Şansal Büyüka ile Tümer Metin arasında Fenerbahçe hakkında ilginç bir diyalog geçti. 


Gaziantepspor - Fenerbahçe maçı sonrası spor yazarları neler söyledi?


Gaziantepspor - Fenerbahçe maçının ardından BeinSports programında Şansal Büyüka ve Tümer Metin, Fenerbahçe'nin performansı hakkında konuştu. 
Şansal Büyüka'nın Fenerbahçe'nin sorunu nedir?" şeklindeki sorusuna Tümer Metin, "Devamlılığı yok. Kağıt üzerinde beklentide olunan oyunculardan pratikte verim alınamıyor. İsim verecek olursak Sow,sakatlıktan çıktıntan sonra öncesine dönemeyen Volkan, bitiricilikten yoksun Volkan. Golü yok." diye yanıt verdi. 
Şansal Büyüka, "Düşünün Fenerbahçe'nin kanat oyuncularının genlerinde golü taşıyan bir takımın kanat oyuncularının sezonun 3'te 2'sinin bittiği anlarda golü yok." diye konuşurken, Tümer Metin ise  "Santraforların gol yapmıyor. Lens'i dışarıda bırakıyorum. Biri Antep'e de gitmiyor" diye imalı bir yorumda bulundu. 

Tümer Metin son olarak Fenerbahçe'nin oyun içindeki devamlılığından ve özellikle ikinci yarılarda yaşadığı düşüşten bahsetti ve bunun en büyük sorun olduğunu söyledi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)