comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye taraftar şoku

19 Şubat 2017, Pazar 13:26
Fenerbahçe'ye taraftar şoku

Spor Toto Süper Lig'in 21. hafta mücadelesinde Ülke Stadyumu'nda Kasımpaşa'yı ağırlayacak olan Fenerbahçe'ye taraftar şoku.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 21. hafta mücadelesinde Ülker Stadyumu'nda Kasımpaşa'yı ağırlayacak olan Fenerbahçe'de taraftarlar karşılaşmaya ilgi göstermedi.

Ligde aldığı kötü sonuçlar neden ile zirveden gittikçe uzaklaşan Fenerbahçe'ye bir kötü haberde taraftarlarından geldi. Habertürk Muhabiri Ahmet Selim Kul'un verdiği bilgilere göre, saat 15:00'da oynanacak olan Fenerbahçe - Kasımpaşa mücadelesi için sadece 500 bilet satıldığını belirtirken karşılaşmaya ilginin az olduğunu söyledi.
''TARAFTAR SAYISI 10 BİNİN ALTINDA OLACAK''

Habertürk Muhabiri Ahmet Selim Kul sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada ''Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı için 500 civarında bilet satıldı. Allah'tan maç gündüz ışıklar falan açılmayacak. Kombinelileri de hesaba katarsak akşam taraftar sayısı muhtemelen 10 binin altında olacak. Nereden bakarsan bak tükeniştir bu. Bu sayıya maça davet edilen spor okulları velilileri de dahil bu arada. Yani biletlerin bir kısmı da davetli.'' ifadelerini kullandı

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"