comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Konyaspor maçı öncesi 3 iyi, 1 kötü haber

22 Ekim 2016, Cumartesi 22:35
Fenerbahçe'ye Konyaspor maçı öncesi 3 iyi, 1 kötü haber

Fenerbahçe'de sakat oyuncular iyileşirken Volkan Şen'den kötü haber geldi.

FutbolArena Özel - Alanyaspor ve Manchester maçlarındaki kötü sonuçlar sonrası yarınki Atiker Konyaspor maçına kesin üç puan parolasıyla çıkacak olan Fenerbahçe'de Volkan Şen şoku yaşanıyor.

VOLKAN ŞEN OYNAMAYACAK
Son iki çalışmaya katılmayan Volkan Şen'in Atiker Konyaspor maçında oynaması beklenmiyor. Futbolcunun durumu bugün netlik kazanacak. Ancak oynama ve kadroda yer alma ihtimali çok düşük.

Bunun yanısıra sarı lacivertli takıma diğer sakat futbolculardan iyi haber geldi. Sow, Lens ve Salih iyileşti. Bu üç isim de takımla çalışmalara başladı. Teknik direktör Advocaat özellikle Lens'in takıma katılmasıyla hücum hattında oldukça rahatladı.

Fenerbahçe taraftarları özellikle Lens'in geri dönüşünü dört gözle bekliyordu. Hollandalı yıldız Fenerbahçe'ye çok kısa sürede uyum sağlamış ve yaptığı asistlerle göz doldurmuştu.

VOLKAN ŞEN KENDİNİ YAKTI

Fenerbahçe'de Volkan Şen'nin Atiker Konyaspor maçında oynaması mümkün gözükmüyor. Futbolcunun sol dizinden sakatlığı bulunuyor. Atiker Alanyaspor maçında aldığı darbe sonrası sakatlanan futbolcu buna rağmen Manchester maçında takımını yalnız bırakmadı.

Sol dizindeki şiş ve ağrılara rağmen bu maça çıkan futbolcu mücadeleyi tamamlayamadı. Manchester maçında da Volkan'nın bu şekilde oynaması sebebiyle sakatlığı daha ciddi bir noktaya geldi. Bu nedenle Konyaspor maçına yetişmesi mümkün gözükmüyor.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.