comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Gaziantepspor 11'i

25 Eylül 2016, Pazar 14:13
Fenerbahçe'nin Gaziantepspor 11'i

Senad Ok, Fenerbahçe'nin Kasımpaşa maçına çıkacağı 11'i ve Robin van Persie'yi anlattı.

FutbolArena Röportaj - Spor Toto Süper Lig'in 5. haftasında seri peşinde olan Fenerbahçe, seyircisi karşısında Gaziantepspor'u ağırlayacak.

FENERBAHÇE'NİN KASIMPAŞA 11'İ
Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok, Fenerbahçe'nin Kasımpaşa maçına çıkacağı 11'i ve Robin van Persie'nin sakatlık durumunu FutbolArena'ya anlattı.

İşte o sözler:

"Fenerbahçe'nin Kasımpaşa maçındaki 11'inin çıkmasını bekliyorum. Belki sağ bekte Şener Özbayraklı değişebilir. Advocaat'ın 4-3-3 sistemi ve Kasımpaşa 11'i ile yola devam etmesi bekleniyor. Sistemin oturmasını ve oyuncuların birbirine alışmasını hedefliyor. Öte yandan Josef de Souza ve Ozan Tufan ile görüşerek oyun içinde özgür olmalarını istedi. Öne çıkmaları konusunda cesaretlendirdi. "

Fenerbahçe: Volkan Demirel - Gregory van der Wiel - Simon Kjaer - Martin Skrtel -  Hasan Ali Kaldırım - Mehmet Topal - Josef de Souza - Ozan Tufan - Volkan Şen - Jeremain Lens - Emmanuel Emenike

'ROBİN VAN PERSİE KENDİNİ RİSKE ATMIYOR'

"Aldığım bilgiye göre Robin van Persie yaşı ve Mancester United'da yaşadığı sakatlıkların sıkıntısını yaşıyor. Bu tempoda sakatlığının nüksetmemesi için çok dikkatli davranıyor. Bir bölgede ağrı hissettiği zaman zorlamıyor ve kendini riske atmıyor. Çünkü daha ciddi ve uzun süreli bir sakatlık riski sözkonusu. Bu sebeple daha dikkatli davranıyor. "

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.