comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Zico'dan mesaj var - Dünyadan Futbol Haberleri

05 Mayıs 2016, Perşembe 13:57
Fenerbahçeli Zico'dan mesaj var - Dünyadan Futbol Haberleri

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü hangi oyuncuyu işaret etti?

FutbolArena - Fenerbahçe ile hem lig de hem de kupada zafere ulaşan, avrupa arenasında da sarı lacivertli ekibi oldukça başarıyla temsil eden Brezilyalı teknik adam Zico'dan iddialı bir çıkış geldi. Futbolculuk kariyerinde Brezilya Ulusal Futbol Takımı adına oldukça başarılı işlere imza atmış olan Arthur Antunes Coimbra, bizlerin tanıdığı ismiyle Zico, Chelsea'de oynayan Willian'ın geleceğine dair çeşitli açıklamalarda bulundu.

Zico hangi oyuncunun dünyaca yıldız olabileceğini iddia etti?

Brezilya futbolunun efsanevi oyuncuları arasında yer alan eski hücum silahı Zico, Chelsea'nin kanat oyuncusu olan hemşerisi Willian'ın bu sezon sergilediği performanstan yola çıkarak, oyuncunun üzerine düşülmesi halinde dünya çapında bir yıldız yaratılacağını iddia etti.
 
267095-haber

Zico sözlerine şu şekilde devam etti; " Bence o muazzam yetenekli bir oyuncu. Oyunun her 2 tarafını da başarıyla oynayabilen ve artık yeterli tecrübeye sahip birisi. Eskiye nazan onda çok daha pozitif yönde değişimler var. Sanki birisi ona sihirli bir el ile değdi ve o günden bu yana Willian çok daha sorumluluk sahibi, topu oyunun her noktasında almak için gayret gösterir vaziyette. Ulusal takımda yedeğe düşse de, onun üzerine düşüldüğünde birkaç özel yıldız oyuncudan birisi olarak bu senelere damgasını vurabilir. "

Chelsea'de bu sezon ayakta kalabilen birkaç oyuncudan birisi!

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu olmasına rağmen bu sezon büyük hayal kırıklığına imza atan Chelsea'de sezonun bitmesine 3 maç kala sonradan açılan Cesc Fabregas ve Diego Costa haricinde sezon boyunca inişli çıkışlı da olsa takımın performansı üzerinde maçlar çıkaran tek oyuncu Willian idi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!