comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fenerbahçeli yöneticiden Şenol Güneş'e: 'Hesap soracağız'

06 Şubat 2017, Pazartesi 00:24
Fenerbahçeli yöneticiden Şenol Güneş'e: 'Hesap soracağız'

Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu maç sonrası Şenol Güneş'e tepki gösterdi.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçında Beşiktaş seyircisi önünde ağırladığı Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup oldu.


İlhan Ekşioğlu, Şenol Güneş'e ne dedi?


Karşılaşmanın devre arasında Şenol Güneş ile Simon Kjaer arasında yaşanan kavga sosyal medyada da gündem oldu. Mücadelenin bitiminde Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu, Şenol Güneş ile Kjaer arasında yaşananlardan bir ekran görüntüsü paylaşarak "Bunun hesabını soracağız" yazılı bir paylaşım yaptı.


Şenol Güneş'ten İlhan Ekşioğlu'na 'şike' cevabı


Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu'nun Şenol Güneş'i hedef alan ve "Bunun hesabını soracağız" dediği tweet kendisine sorulan Şenol Güneş, "Beni tanıyorsunuz. Hesabı vermeyenler, hesap soramazlar. O şahıs resmimi koyarak ne yapmaya çalıştı bilmiyorum önce tapelerde neler var, onları konuşalım" dedi.


İlhan Ekşioğlu'ndan Şenol Güneş'e cevap


İlhan Ekşioğlu, Şenol Güneş'e cevap olarak "20 Şubatta Silivri'de Fenerbahçe'ye karşı kurulan kumpasın duruşması var. Tape konuşmak, savunmak, tartışmak isteyen buyursun gelsin. Hukuk KUMPASÇI FETÖCÜLERE gereken cevabı verecektir." şeklinde bir tweet attı.

ŞENOL GÜNEŞ - SİMON KJAER KAVGASINDA NELER YAŞANDI?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ilk yarının ardından Dusko Tosic'in oyundan atılmadan önce tartıştığı Robin van Persie ile konuşmak istedi. Bu anlarda soyunma odası koridoru önünde Şenol Güneş ile Kjaer arasında tartışma yaşandı.

Şenol Güneş, Kjaer ile yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren yardımcısı Tamer Tuna'yı da kenara itti. Şenol Güneş bu anlarda Simon Kjaer'in yanağını tutarken Volkan Demirel olayın yaşandığı yere gelerek ortamı sakinleştirmek istedi.

Yardımıcı Tamer Tuna'nın da Volkan Demirel ile tartıştığını gören Şenol Güneş, bu sefer bu alanı sakinleştirmek için harekete geçti. Tamer Tuna'nın ağzını kapatan Şenol Güneş'in yardımcısını sert şekilde ittirmesi dikkat çekti.
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)