comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli yıldızların taraftar şaşkınlığı

05 Eylül 2016, Pazartesi 10:00
Fenerbahçeli yıldızların taraftar şaşkınlığı

Fenerbahçe'nin yeni transferleri tribünlerin boş kalmasına şaşırdı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni transferleri Van der Wiel, Neustadter ve Skrtel tribünlerin boş kalması sonucu şaşkınlıklarını gizleyemedi. 3 futbolcunun da, "Buraya gelmeden tribünlerin namını duymuştuk. Bize hep böyle anlatıldı. Ama şimdi tribünler neden boş anlamıyoruz" diye sordukları ortaya çıktı.

"TRİBÜNLER NEDEN BOŞ?"
Habertürk'ün haberine göre; Fenerbahçe'de tribünlerin boş kalması yeni transferleri şaşırttı. Türkiye'ye gelmeden önce sarı lacivertli taraftarların namını duyduklarını belirten yabancı oyuncular, tribünleri boş görünce hayal kırıklığı yaşadı.

Fenerbahçe'ye sezon başında katılan üç yıldızın takım arkadaşlarıyla yaptıkları sohbetlerde, "Biz buraya gelmeden Fenerbahçeli taraftarların namını duymuştuk. Her maç stadın dolduğunu ve muhteşem bir ortam oluştuğunu biliyorduk. Bize de hep böyle anlatıldı. Ancak şimdi tribünler neden böyle boş kalıyor bunu anlamıyoruz" dedikleri ortaya çıktı. Bu sorular karşısında takımın eskilerinin ise "Merak etmeyin stat zamanla dolacaktır. O zaman da taraftarımızın size anlatıldığı kadar muhteşem olduğunu göreceksiniz" yanıtını verdikleri öğrenildi.

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.