comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli eski yönetici: 'Önce iyi oyun'

20 Ekim 2016, Perşembe 15:47
Fenerbahçeli eski yönetici: 'Önce iyi oyun'

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Murat Aşık, Manchester United maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena Röportaj - UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe deplasmanda Manchester United ile karşı karşıya gelecek.

Sarı lacivertli kulübün eski yöneticilerinden Murat Aşık, zorlu mücadele öncesi FutbolArena'ya konuştu.
"HER ŞEYDEN ÖNCE İYİ OYUN"

Manchester United karşısında puandan öte iyi oyun beklediğini belirten Murat Aşık, "Fenerbahçe'den her şeyden önce iyi mücadele bekliyorum. Fenerbahçe bu maçı kaybedebilir sonuçta rakibi Manchester United. Fakat son maçlarda taraftarlar sergilenen futboldan rahatsız. O yüzden bugün her şeyden önce iyi oyun ve iyi mücadele bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Slimani’nin
Slimani’nin imza töreninde Comolli’den transfer açıklaması!
\"Sema
Sema Tuğçe Dikici: ’VAR sistemi sonrası yorumcular ne konuşacak?’
", "fenerbaheli-eski-ynetici-nce-iyi-oyun-298312h/", "20 Ekim 2016, Perşembe 15:47", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [356311, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/genc_fenerbahcelilerden_ultraslana_yanit_gecikmedi_emre_akbaba_transferi2G.jpg", "Genç Fenerbahçeliler’den ultrAslan’a yanıt gecikmedi! Emre Akbaba transferi...", "Genç Fenerbahçeliler taraftar grubu, ultrAslan’ın Emre Akbaba transferi konusunda Fenerbahçe yönetimi ve Başkan Ali Koç hakkında sert sözlerine yanıt verdi. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki Emre Akbaba yarışı taraftar grupları arasında büyük bir gerginliğe yol açtı. ultrAslan’ın Fenerbahçe yönetimi ve Ali Koç hakkındaki sert açıklamalarına Genç Fenerbahçeliler taraftar grubundan yanıt geldi. 

Bugün yaşanan bir transfer gelişmesi neticesinde, başkanımız Sayın Ali Koç’a yöneltilen ağır ithamları şiddetle kınıyoruz. Geçtiğimiz sezonlarda da, gerek Galatasaray’ın ilgilendiği bir futbolcunun Fenerbahçemiz’e transfer olmasına defalarca şahit olduk. Transfer yapmak da bir yarıştır ve futbolun güzleliği, oluşturduğu rekabet ortamında sakladır. 
Bahsi geçen futbolcunun transfer durumunu ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz fakat büyük Fenerbahçe’nin büyük taraftarları olarak, başkanımız Sayın Ali Koç’un, çabalanan algı operasyonlarına kurban edilmesine izin vermeyeceğiz. 

Dil uzamatadan, önce bir değil bin kez düşünmeniz gereken Fenerbahçe Başkanlık makamına yaptığınız, saygıdan yoksun sevgiden mahrum açıklamalarınızla samimiyetsiz sucuk partilerinizle sizi baş başa bırakıyoruz. 

Başkanımızın da dediği gibi "Topunuz gelin." 

ULTRASLAN’IN AÇIKLAMASI>>>

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/genc-fenerbahcelilerden-ultraslana-yanit-gecikmedi-emre-akbaba-transferi-356311h/", "17 Ağustos 2018, Cuma 02:26", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [356282, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/hulusi_belguden_aziz_yildirima_yanit_suc_duyurusuwb.jpg", "Hulusi Belgü’den Aziz Yıldırım’a yanıt: \"Suç duyurusu...\"", "Hulusi Belgü, Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunacağını söylemesinin ardından bir açıklama yaptı. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ın suç duyurusunda bulunacağını açıkladı Hulusi Belgü’den yanıt geldi. 

HULUSİ BELGÜ’NÜN AÇIKLAMASI
"Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım Bey benim Benfica maçından sonra yazdıklarıma çok içerlemiş. Aziz bey yazdıklarıma içerlemekte haklıdır. Herhangi bir suç unsuru içermeyen o yazım yüzünden beni mahkemeye verecekmiş, emin olun buna çok sevindim. Demek ki Aziz Bey bir kez daha kaybedecek!  

Aziz Yıldırım Bey Fenerbahçe’yi, 621 Milyon Euro borca ulaştırmış ve sevdalısı olduğumuz Fenerbahçe’mizi artık transfer yapamaz hale getirmiştir. Kendisi aldığı kararlarla, uyguladığı politikalarla kulübümüze büyük zarar vermiştir. Bu davada bunu kanıtlamaktan, anlatmaktan gurur duyacağım. 

Aziz Yıldırım Bey, sinirlenmekte de haklıdır; çünkü Ali Koç Başkan’ın kibarlığından söyleyemediği ancak rakamlarla kanıtladığı bazı gerçekleri ben açıkça ifade ettim. Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkma gibi bir huyu vardır ve gerçekler bazılarını her zaman rahatsız eder. 

Aziz Bey, ‘Fenerbahçe’ye FETÖ’den daha fazla zarar verdi’ şeklindeki cümlemi, benim Hain terör örgütü ‘FETÖ’yü aklamış olduğuma’ yorarak bir kez daha kendisini açık etmiştir.  Onun adına çok üzüldüm... Aziz Bey’in her zaman uyguladığı ‘bir düşman, bir günah keçisi yaratıp, ona saldırmak gibi huyları vardır. Bir kez daha bu taktiği uygulamaya koyduğunu üzülerek görüyorum. Aziz Bey’e atalarımızın güzel bir sözüyle karşılık vermek isterim: “Güneş balçıkla sıvanmaz.” 

Sevdalısı olduğumuz Fenerbahçe’miz Aziz Bey’den kurtulmuş ve ufku açılmıştır. Ne yaparsa yapsın Aziz Bey bu duruma engel olamayacaktır. 

Saygılarımla 
Hulusi Belgü 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/hulusi-belguden-aziz-yildirima-yanit-suc-duyurusu-356282h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 18:03", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [356279, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fb_tv_kapaniyor_mu_fenerbahceden_resmi_aciklamalH.jpg", "FB TV kapanıyor mu? Fenerbahçe’den resmi açıklama", "Fenerbahçe yönetimi resmi internet sitesinden kulüp televizyonunun kapatılacağı yönündeki haberler hakkında açıklamada bulundu. ", "
FutbolArena - Kulüpler Birliği Toplantısı’nın ardından Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Bursaspor’un kulüp televizyonlarını kapatma kararı aldıkları yönündeki iddialara ilk yanıt Fenerbahçe’den geldi. 


Fenerbahçe TV kapanıyor mu? (FB TV kapanıyor mu?)


Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Fenerbahçe TV’nin kapatılacağı yönündeki haberleri yalanladı. Resmi açıklama şu şekilde:

Bugün, birçok farklı internet sitesinde ve sosyal medyada yer alan “Kulüp Kanalları Kapatılıyor” haberlerine dair kulübümüze gelen bilgi taleplerine istinaden açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Kulübümüzün, kanalımız FBTV ile ilgili, haberlerde yer alan şekilde bir tasarrufu bulunmamaktadır. Kamuoyunun ve camiamızın bilgilerine sunarız.
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "fenerbahce/fb-tv-kapaniyor-mu-fenerbahceden-resmi-aciklama-356279h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 17:36", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [356275, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/pfdk_kararlari_aciklandi_besiktas_ve_fenerbahceye_ceza9Y.jpg", "PFDK Kararları açıklandı! Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye ceza", "PFDK, Süper Lig’de oynanan ilk hafta maçlarının ardından cezaları açıkladı.", "
FutbolArena - TFF, Süper Lig’in ilk haftasında oynanan maçlara ilişkin PFDK kararlarını resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile yayınladı. Buna göre Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye para cezaları verilirken çeşitli kulüplere de cezalar geldi. 


PFDK Kararları (16 Ağustos 2018 Perşembe)


İşte TFF’den açıklanan cezaların başlıcaları... 

BEŞİKTAŞ A.Ş.’nin, 12.08.2017 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - AKHİSARSPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO KUZEY KALE ARKASI 108 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine... Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.’nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.
FENERBAHÇE A.Ş.’nin, 11.08.2017 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.

GALATASARAY A.Ş. antrenörü HASAN GÖKHAN ŞAŞ hakkında, 05.08.2018 tarihinde oynanan GALATASARAY AŞ. - AKHİSARSPOR TFF Süper Kupa müsabakasında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA karar verilmiştir.


PFDK’nın Göztepe’ye verdiği cezalar


İlk hafta en çok cezalandırılan kulüp ise Göztepe oldu. Göztepe’ye şu cezalar verildi. "GÖZTEPE A.Ş.’nin, 12.08.2017 tarihinde oynanan GÖZTEPE A.Ş. - YENİ MALATYASPOR Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 20.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş.’nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI C,D, NUMARALI BATI B1, H, I, J, K blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş. sporcusu ANDRE DE CASTRO PEREIRA’nın, rakip takım oyuncusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş. sporcusu ANTONIO ALBERTO BASTOS PIMPAREL’in, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena’da!

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/pfdk-kararlari-aciklandi-besiktas-ve-fenerbahceye-ceza-356275h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:58", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [356279, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fb_tv_kapaniyor_mu_fenerbahceden_resmi_aciklamalH.jpg", "FB TV kapanıyor mu? Fenerbahçe’den resmi açıklama", "Fenerbahçe yönetimi resmi internet sitesinden kulüp televizyonunun kapatılacağı yönündeki haberler hakkında açıklamada bulundu. ", "fenerbahce/fb-tv-kapaniyor-mu-fenerbahceden-resmi-aciklama-356279h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 17:36", "Fenerbahçe"];slide[1] = [356277, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/fenerbahce_jose_fernandaoyu_neden_satti_isin_perde_arkasigl.jpg", "Fenerbahçe, Jose Fernandao’yu neden sattı? İşin perde arkası", "Fenerbahçe’nin Spor Toto Süper Lig’de geçen sezonun bitiminden sonrası yollarını ayırdığı oyunculardan Jose Fernandao’yu neden sattığı ortaya çıktı. Jose Fernandao, Fenerbahçe’den neden ayrıldı? Detaylar haberimizde.", "fenerbahce/fenerbahce-jose-fernandaoyu-neden-satti-isin-perde-arkasi-356277h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 16:18", "Fenerbahçe"];slide[2] = [356275, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/pfdk_kararlari_aciklandi_besiktas_ve_fenerbahceye_ceza9Y.jpg", "PFDK Kararları açıklandı! Beşiktaş ve Fenerbahçe’ye ceza", "PFDK, Süper Lig’de oynanan ilk hafta maçlarının ardından cezaları açıkladı.", "fenerbahce/pfdk-kararlari-aciklandi-besiktas-ve-fenerbahceye-ceza-356275h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:58", "Fenerbahçe"];slide[3] = [356274, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/aziz_yildirimdan_hulusi_belguye_suc_duyurusuFB.jpg", "Aziz Yıldırım’dan Hulusi Belgü’ye suç duyurusu", "Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım, kendisi hakkında, ’Fenerbahçe’ye FETÖ’den daha fazla zarar verdi’ diyen Hulusi Belgi ile ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.  ", "fenerbahce/aziz-yildirimdan-hulusi-belguye-suc-duyurusu-356274h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 15:53", "Fenerbahçe"];slide[4] = [356267, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201808/b/salih_ucan_empoliye_transfer_oldu_resmi_aciklama3W.jpg", "Salih Uçan, Empoli’ye transfer oldu! Resmi açıklama", "Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Salih Uçan için Empoli ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Salih Uçan, Empoli’ye transfer oldu mu? Detaylar haberimizde.", "fenerbahce/salih-ucan-empoliye-transfer-oldu-resmi-aciklama-356267h/", "16 Ağustos 2018, Perşembe 14:48", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });