comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Emenike'den flaş ayrılık mesajı

17 Ocak 2017, Salı 02:05
Fenerbahçeli Emenike'den flaş ayrılık mesajı

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Emenike sosyal medyadan ayrılacağını işaret eden bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Dick Advocaat tarafından kadro dışı bırakılan Emmanuel Emenike instagram hesabından kafalarda soru işareti bırakan bir paylaşım yaptı. 

Emenike instagram hesabından yaptığı paylaşımda Fenerbahçe'de attığı gollerin videosunu yayınlarken, altına da uçak smileyiyle "Güzel ve iyi anların tadını çıkar." mesajını yazdı. Bir önceki paylaşımında ise yine Fenerbahçe'deki günlerinden keyif aldığını söyleyen Emenike'nin bu sözleri ayrılık şeklinde algılandı.

Emenike Fenerbahçe'de kalacak mı?


Fenerbahçe'de bu sezon sergilediği vasat performansla hayal kırıklığı yaratan Emenike hakkında Rus menajer Oleg Shigaev, Rus basınına yaptığı açıklamada Nijeryalı golcünün Rusya'ya gitmek istediğini söyledi. 
Oleg Shigaev, "Emenike gerçekten Rusya'da futbol oynamak istiyor. Advocaat ile yaşadığı çatışmalara rağmen o şu anda formda ve iyi bir seviyede. Ben önümüzdeki 1-2 yıl boyunca onun yüksek seviyede futbol oynayacağını ve iyi takımlarda forma giymesi gerektiğini düşünüyorum." diye konuştu.

Shigaev ayrıca, "Ateş olmayan yeren duman çıkmaz. Rubin Kazan haberleri çıktıysa bu iş olabilir. Ben bizzat Emenike'nin yeniden Rusya'da futbol oynamak istediğini biliyorum." diye konuştu. 

Öte yandan Rus kulüplerinin de Emenike'yi ilk alternatif olarak görmemesi işleri yokuşa sürüyor. Benzer bir durumda Van der Wiel'de de görülüyor. Portekiz'de Sporting ve İngiltere'de Hull City'nin takip ettiği Hollandalı sağ bekin bedeli ve yüksek maaşı sıkıntı yaratıyor. Son olarak da Sporting Lizbon'un yaptığı girişimlerde de oyuncunun maaşının yarısının Fenerbahçe'den karşılanması bekleniyor.

 
 

enjoy your good moment 👑👑👑👑👑

Emmanuel Emenike (@emenike_9) tarafından paylaşılan bir video ()


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)